У США можливі перебої з ліками, Білий дім заперечує дефіцит

ЕКОНОМІКА
08.01.2022, 12:45
У США можливі перебої з ліками, Білий дім заперечує дефіцит
Фото: C-Span

Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.

Про це під час щотижневого брифінгу заявила прессекретар Білого дому Джен Псакі за участі офіційного портового представника з питань порушення ланцюга постачання Джона Поркарі.

За словами Псакі, наразі адміністрація Байдена приділяє пріоритетну увагу імпорту експрес-тестів на виявлення COVID-19, а також предметам першочергового медичного призначення.

Натомість Поркарі наголосив, що портові служби працюють у штатному режимі та попри застороги у зв'язку з посиленням карантинних обмежень не фіксують затримок із відвантаженням товарів.

«Усі наші дії координується цільовими робочими групами Білого дому, тому я можу заявити відповідально, що ні браку тестів, ні тим паче вакцин у США не буде. Так, ми всі побоюємося нового штаму Omicron, чий вплив на організм поки не зрозумілий, але панікувати не варто. До того ж у нас є чітка процедура: починаючи з місця виробництва конкретного медичного приладдя, до його відвантаження у наших портах ми відстежуємо весь шлях його подорожі. Відтак ми точно знаємо, який корабель щó привіз, а отже який слід розвантажувати першим», – заявив на брифінгу Джон Поркарі.

Водночас адміністрація Байдена закликала морських перевізників оцінити варіанти розвантаження контейнерів не з критично важливими медичними товарами у транзитних портах на шляху до США, щоби скоротити час, а також залучити у вказаний процес залізничників.

«Ми настійливо радимо власникам кораблів, операторам морських терміналів і представникам залізниці налагодити тісний зв'язок і не допустити дефіциту критично важливих товарів медичного призначення. Наші громадяни не мають бути позбавлені права не невідкладну медичну допомогу через перебої у роботі портів», – зазначила Джен Псакі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що уряд Байдена планує запровадити у США "фінансову зрівнялівку", почнуть із податку на прибуток.

Читайте також:
Життя
Коронавірус, як і раніше, широко поширений у світі. Ця виведена у китайській лабораторії зараза викликає тяжкі захворювання та смерть.
20.12.2023, 14:45
Політика
Найбільша (поки що) пандемія у XXI столітті завершилася. Людство приходить до тями після 2 років примусової "самоізоляції".
05.05.2023, 21:08
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10.01.2023, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19.01.2022, 18:28
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16