Бразильські правоохоронці шантажують владу країни непокорою і терором

СВІТ
24 лютого, 13:05
Бразильські правоохоронці шантажують владу країни непокорою і терором
Фото: O Globo

Президент Жаїр-Мессіаш Болсонару направив загони Збройних сил Бразилії у штат Сеара́ для вгамування страйку правоохоронців.

Про це, з посиланням на місцеві ЗМІ, зранку 24 лютого повідомило британське видання "The Guardian".

Бунт поліціянтів, який триває з початку поточного року, у бразильському уряді називають "збройним шантажем" із метою закрити очі на наявну корупцію та покривання криміналу.

Правоохоронці штату Сеара́ вимагають від влади підвищення заробітної платні та достойних умов праці, на чому під час виборчих перегонів акцентував сам Жаїр-Мессіаш Болсонару.

«Цей ганебний страйк загрожує нашій національній безпеці. Ми допускаємо діалог щодо законних вимог правоохоронців, але будь-які політичні заяви чи спроби маніпулювати безпекою громадян нами будуть жорстко відсічені», — підкреслив у своїй заяві президент Бразилії.

Водночас приводом для відправлення армійських сил на придушення бунту у Сеара́ стало вбивство минулими вихідними невідомими особами у формі поліції місцевого сенатора, який намагався домовитися з правоохоронцями.

Станом на тепер усі основні автошляхи, що сполучають вказаний бразильський штат із сусідніми, блоковані збройними силами, а у його столиці — Форталезі, — введено комендантську годину.

Читайте також:
Всього за останні десять днів вогонь знищив близько 16% всієї території Пантаналу.
17 вересня, 19:40
Жаїр-Мессіаш Болсонару запевнив бразильських громадян у тому, що армія не організовуватиме заколот, аби усунути його від влади.
16 червня, 10:12
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
02 червня, 20:00
Жаїр-Мессіаш Болсонару взяв участь у велелюдному мітингу в столиці Бразиліа за скасування обмежувальних заходів на тлі пандемії.
21 квітня, 12:30
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації міністерство охорони здоров'я Бразилії закликає припинити роботу закладів освіти у країні.
06 квітня, 11:15
Заборона на відвідини родичами в'язнів у зв'язку зі спалахом COVID-19 призвела до бунтів у Бразилії.
18 березня, 11:45