Бразильські в'язні невдоволені жорсткими заходами щодо боротьби з коронавірусом

СВІТ
18 березня, 11:45
Бунт у в'язниці штату Сан-Паулу
Бунт у в'язниці штату Сан-Паулу
Фото: O Globo

Заборона на відвідини родичами в'язнів у зв'язку зі спалахом COVID-19 призвела до бунтів у Бразилії.

У штаті Сан-Паулу сотні злочинців захопили у заручники охоронців, після чого безперешкодно залишили територію пенітенціарних закладів "Трембеме", "Порту-Феліз" і "Мірандопуліс".

Про це ввечері 16 березня повідомила інформаційна агенція "The Sun".

Згодом у вказані державні установи виконання покарань було введено додаткові загони спецпризначенців, які силою придушили бунт, вбивши при цьому 174 в'язнів.

«За нашими даними, злочинці, які відбували покарання, були незадоволені рішенням, що скасовувало відвідини їх родичами на Великдень. Цей захід необхідний, оскільки є високий ризик для розповсюдження коронавірусу серед в'язнів і охоронців пенітенціарних закладів», — йдеться у заяві секретаріату прокурора штату Сан-Паулу.

Станом на тепер бразильські правоохоронці здійснюють невідкладні заходи з розшуку майже 1500 осіб, яким вдалося втекти з в'язниць.

Читайте також:
Всього за останні десять днів вогонь знищив близько 16% всієї території Пантаналу.
17 вересня, 19:40
Жаїр-Мессіаш Болсонару запевнив бразильських громадян у тому, що армія не організовуватиме заколот, аби усунути його від влади.
16 червня, 10:12
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
02 червня, 20:00
Жаїр-Мессіаш Болсонару взяв участь у велелюдному мітингу в столиці Бразиліа за скасування обмежувальних заходів на тлі пандемії.
21 квітня, 12:30
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації міністерство охорони здоров'я Бразилії закликає припинити роботу закладів освіти у країні.
06 квітня, 11:15
Ще, щонайменше, 49 осіб вважаються зниклими безвісти.
07 березня, 08:03