Бразильський режим вирішив експропріювати соцмережу Маска

СВІТ
14 квітня, 10:27
Бразильський режим вирішив експропріювати соцмережу Маска
Фото: Reuters

За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».

Напередодні власник мережі X (колишня Twitter) звернувся до Конґресу США допомогти вирішити суперечку з урядом Бразилії. Такі відомості із посиланням на слова самого Ілона Маска оприлюднило впливове міжнародне видання Reuters.

Як з'ясувалося, підпорядковані президенту-корупціонеру Луїзу Інасіу Лулі да Силві судові органи погрожує заарештувати співробітників X, які проживають у країні диких мав і папуг. На тижні особисто голова Верховного суду Бразилії товариш Алешандрі де Морайш дозволив заблокувати облікові записи у соціальній мережі парламентів і журналістів через критику уряду.

«Те, що зараз робить бразильська влада у нормальних, демократичних країнах називається посягання на приватну власність і порушення корпоративних прав. Президент Лула да Силва хоче замаскувати державну цензуру та експропріацію компанії під «порушення правил надання мережевих послуг».

Я і мої співробітники відмовилися виконувати злочинне судове рішення. У разі, якщо уряд Бразилії спробує затримати чи арештувати наших працівників, ми терміново їх релокуємо до вільної Арґентини. Вважаю неприпустимим у XXI столітті порушувати законні права та свободи громадян», — заявив Ілон Маск.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», бразильська преса, радіо і телебачення стають філіями Відділу пропаганди Центрального комітету Комуністичної партії Китаю. Далі буде тільки гірше, але кого це хвилює.

Читайте також:
Політика
Слідчий просто втік. Докази невинуватости досвідченого українського розвідника Романа Червінського навмисно знищено.
27 травня, 13:45
Політика
Захист військового подаватиме апеляцію на зазначене рішення суду.
22 квітня, 17:25
Політика
Термін тримання під вартою сплив. Адвокати Червінського не знають, де нині їх підзахисний
20 квітня, 20:47
Політика
Сьогодні його мають випустити з СІЗО. Влада може спробувати арештувати Червінського без судового розгляду
20 квітня, 07:25
Політика
Шість слідчих та 11 прокурорів намагаються посадити добровольця, який затрофеїв російську зброю
17 квітня, 10:06
Опінії
Злочинці звинувачують героя, супроти якого нема ні факту, ні складу злочину, вже з першого засідання заходить у процесуальні тупики.
13 квітня, 12:05