КНР насаджує бразильцям бацилу своєї пропаганди

СВІТ
07 квітня, 20:46
КНР насаджує бразильцям бацилу своєї пропаганди

Бразильська преса, радіо і телебачення стають філіями Відділу пропаганди Центрального комітету Комуністичної партії Китаю. Далі буде гірше.

На цьому наполягають у редакції одного із провідних англійськомовних державних китайських видань China Digital Times. Зазначається, що зусилля режиму Сі Цзіньпіна спрямовані на посилення так званої «м'якої сили» КНР і формування сталих наративів на свою користь.

Благо для Пекіна у бразильській столиці панує лівацький уряд на чолі із президентом-корупціонером Луїзом Інасіу Лулою да Силвою. Він готовий допомогти азійському партнеру просувати у місцевих ЗМІ виключно позитивні звістки про Китай.

Так, зокрема, бразильський цілодобовий новинний канал BandNews TV після підписання угоди про інформаційне партнерство із китайськими медіа фактично став філією China Central Television. Віднині всі репортажі присвячені тому, «як добре жити у Піднебесній за товариша Сі».

Своєю чергою, починаючи від 1 січня 2024 року, FM-мовник Brasília Super Rádio зі штаб-квартирою у місті Бразилíа та Rádio Guaíba щодня транслюють 5-хвилинні випуски новин, створені китайцями, висвітлюючи основні події у КНР. Бразильців знову намагаються переконати, що комуністична диктатура, як і у часи СССР, — це рай на землі.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що на тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Компартія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.

Читайте також:
Опінії
Той, хто вірить китайцям, — дурень. Той, хто вірить китайським комуністам — дурень у кубі. Тож, думайте!
20 березня, 20:24
Економіка
Найголовніший союзник КНР і РФ на «чорному континенті» є відмінним прикладом того, який рівень життя може бути за «соціальної держави».
26 січня, 06:07
Політика
На тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Комуністична партія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.
17 січня, 06:08
Історія
Літо 1921 року... Минуло три роки і вісім місяців від часу захоплення бандою більшовиків влади на згарищі держави Романових.
11 січня, 21:33
Світ
Чинний китайський диктатор є унікальною історичною постаттю сам по собі. На відміну від васала путіна, Сі Цзіньпін не мавпує попередників.
14.12.2023, 08:15
Економіка
Завдяки навіки спочилому Генрі Кіссинджеру китайський режим навчився жити в умовах капіталізму. Тепер Пекін здатен купувати техногігантів.
30.11.2023, 18:33