Британія розширює програму підготовки українських військових - Sky News

СВІТ
05 вересня, 15:05
Британія розширює програму підготовки українських військових - Sky News

Велика Британія значно розширила програму підготовки українських військовослужбовців.

Про це повідомляє Sky News, передає Укрінформ.

Зокрема, кількість українців, які візьмуть участь у навчаннях, збільшено до «десятків тисяч», а тривалість бойового курсу продовжено з трьох до п’яти тижнів.

Більша частина підготовки українських військових, як і раніше, проходитиме у Великій Британії, щоб уникнути загрози російських ракетних ударів.

Зазначається, що вже близько 4700 військовослужбовців пройшли навчання на військових базах на півночі, південному заході та південному сході Англії, починаючи з червня, і Британія має намір продовжувати підтримку доти, доки Україні будуть потрібні нові війська для боротьби з російським вторгненням.

Крім британських інструкторів, у навчаннях беруть участь військові інструктори ще з восьми країн, включаючи Нову Зеландію, Швецію та Нідерланди, які об’єдналися зі своїми британськими колегами для проведення розширеної навчальної місії.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що це демонструє «нашу спільну рішучість підтримувати Збройні сили України».

Воллес, який вже чотири рази відвідував навчання українських військових, зазначив, що на власні очі переконався в мужності та рішучості українців.

«Ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм захистити свої домівки від цього незаконного та неспровокованого російського вторгнення, і будемо робити це стільки, скільки буде потрібно. Ми підтримуємо Україну», - сказав він.

Очільник Міноборони Британії також зазначив, що навчальний курс «швидко розвивався, і зараз ми продовжуємо його до п’яти тижнів, щоб забезпечити найкращу підготовку українських солдатів, які незабаром будуть готові до активних бойових дій».

Повідомляється, що основний тритижневий курс навчання ґрунтується на базовій підготовці піхоти у Великій Британії. Він включає в себе поводження зі зброєю, надання першої допомоги на полі бою, польове керування і тактику патрулювання.

Додаткові два тижні дозволять українським військовим отримати більш просунуту підготовку, наприклад, ведення війни в окопних умовах та в міській забудові, операції на транспортних засобах та навчання на полі бою в імітованих бойових умовах.

До навчань українських військових, крім міжнародних інструкторів, залучені підрозділи 11-ї бригади допомоги силам безпеки Британської армії та полк Королівських ВПС.

За інформацією Генштабу Збройних сил України, українські військові в Британії навчаються, зокрема, знищувати танки в урбанізованій місцевості.

Читайте також:
Війна
Досвід, отриманий у литовській військовій школі, українські військовослужбовці одразу застосують у навчальних центрах ЗС України
20 листопада, 12:37
Війна
Шведські офіцери перебувають у визначеному урядом місці в рамках навчальної програми
13 листопада, 16:32
Світ
На його борту близько 90 літаків і гелікоптерів, у тому числі винищувачі-бомбардувальники п'ятого покоління F-35C
31 жовтня, 11:15
Війна
Об'єднані підрозділи Сил оборони України відпрацювали комплексний захист державного кордону з Республікою Білорусь.
01 жовтня, 10:30
Війна
Тактико-спеціальні навчання Сил оборони України під назвою "Північний буревій-2022" розпочалися у прикордонних із Білоруссю областях.
09 вересня, 09:21
Світ
Це найбільші спільні військові навчання країн за останні роки
22 серпня, 14:44