ЦАХАЛ продовжує наводити жах на мирних палестинців, – WAFA

КРИМІНАЛ
08.10.2022, 18:14
ЦАХАЛ продовжує наводити жах на мирних палестинців, – WAFA
Фото: Anadolu Ajansı

Ізраїльські військовики здійснили незаконне затримання понад 10 чоловіків-арабів на загарбаній території автономної Палестини.

Відповідні фото- та відеоматеріали з місця події оприлюднили правозахисники з некомерційної та неурядової організації "Wafa Agency", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, бійці Армії оборони Держави Ізраїль (ЦАХАЛ) вдерлися до місць компактного проживання палестинських сімей на Західному березі річки Йордан під час молитви.

«Спершу солдати затримали п'ятьох дорослих чоловіків, які відмовилися припинити молитися й виконати вимоги, до них застосували силу. Коли на поміч підішли інші, то з їхнього гурту бійці ЦАХАЛ витягли ще п'ятьох осіб, зокрема двох неповнолітніх хлопчаків, яким надягнули кайданки. Задля випередити стихійний протест ізраїльські військовики застосували сльозогінний газ», – прокоментували ситуацію представники організації "Wafa Agency".

Також правозахисники уточнюють, що всім, чоловікам уже висунуто звинувачення "у сприянні екстремізму" та "підготовці до здійснення терактів" у містах Дженін, Ель-Галіль, Наблус і Віфлеєм.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Державі Ізраїль винесено звинувачення в системних і масових етнічних чистках арабів-палестинців.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.
16 лютого, 08:25
Війна
Людожерський сіоністський режим ніколи не цінував життя, ні своїх адептів з Юдиного коліна, ні ґоїв. Саме тому війна для нього «благо».
05 лютого, 06:06
Світ
Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.
08 січня, 07:09
Світ
Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.
25.12.2023, 11:02
Світ
Проіранське військово-політичне угруповання Лівану накопичує бойовиків і зброю на кордоні з Ізраїлем. «Гізболла» нарешті допоможе ХАМАС?
19.12.2023, 08:18
Світ
Проіранське єменське угруповання хуситів (військово-релігійний рух «Ансáр Аллá») імітує війну з Ізраїлем. Головна їхня зброя — пропаганда.
12.12.2023, 19:15