ЦАХАЛ продовжує наводити жах на мирних палестинців, – WAFA

КРИМІНАЛ
08.10.2022, 18:14
ЦАХАЛ продовжує наводити жах на мирних палестинців, – WAFA
Фото: Anadolu Ajansı

Ізраїльські військовики здійснили незаконне затримання понад 10 чоловіків-арабів на загарбаній території автономної Палестини.

Відповідні фото- та відеоматеріали з місця події оприлюднили правозахисники з некомерційної та неурядової організації "Wafa Agency", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, бійці Армії оборони Держави Ізраїль (ЦАХАЛ) вдерлися до місць компактного проживання палестинських сімей на Західному березі річки Йордан під час молитви.

«Спершу солдати затримали п'ятьох дорослих чоловіків, які відмовилися припинити молитися й виконати вимоги, до них застосували силу. Коли на поміч підішли інші, то з їхнього гурту бійці ЦАХАЛ витягли ще п'ятьох осіб, зокрема двох неповнолітніх хлопчаків, яким надягнули кайданки. Задля випередити стихійний протест ізраїльські військовики застосували сльозогінний газ», – прокоментували ситуацію представники організації "Wafa Agency".

Також правозахисники уточнюють, що всім, чоловікам уже висунуто звинувачення "у сприянні екстремізму" та "підготовці до здійснення терактів" у містах Дженін, Ель-Галіль, Наблус і Віфлеєм.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Державі Ізраїль винесено звинувачення в системних і масових етнічних чистках арабів-палестинців.

Читайте також:
Війна
Тегеран і Кабул офіційно не воюють один проти одного, хоча нещодавні події на кордоні двох південноазійських країн свідчать про зворотне.
28 травня, 18:56
Війна
На державному афґансько-іранському кордоні вже кілька годин поспіль триває перестрілка, рух "Талібан" почав операцію проти режиму аятол.
27 травня, 19:35
Світ
Представники уряду Об'єднаних Арабських Еміратів взяли участь у святкуванні 75-річчя з дня окупації сіоністами палестинських земель.
06 травня, 17:17
Історія
Зі шкільних підручників нам втовкмачують про державу Шумер, яке мало власне військо. Насправді все просто і складно водночас.
15 квітня, 22:02
Політика
Прокитайський авторитрний військово-релігійний режим у Тегерані не зчується, як синьо-жовті прапори майорітимуть на березі Перської затоки.
10 квітня, 19:16
Світ
Наближені до ліванського угруповання "Гізбулла" сили відновили ракетний терор проти Ізраїлю, випробовуючи на міць "Залізний купол".
06 квітня, 16:21