Бійці ЦАХАЛу досі не понесли законної кари за вбивство палестинської школярки

СВІТ
24 вересня, 10:26
Бійці ЦАХАЛу досі не понесли законної кари за вбивство палестинської школярки
Фото: Arab News

У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.

Відповідну інформацію оприлюднили представники палестинського руху опору на своїй сторінці у Twitter, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що 18-річну ученицю однієї зі шкіл Хеврону 22 вересня 2015 року розстріляли бійці ЦАХАЛу за відмову зняти нікаб (мусульманський жіночий головний убір, що закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей – прим. ред.).

Як потім виправдовувала дії своїх військовослужбовців пресслужба міністерства оборони Ізраїлю, причиною вбивства нібито була "спроба нанесення беззбройною дівчиною ножового удару одному з бійців".

Незалежні ж правозахисники довели, що Хаділь аль-Гашламон не мала при собі нічого, крім учнівського приладдя, а її розстріл – відвертий воєнний злочин, який варто кваліфікувати як позасудова розправа, за яку ніхто досі не поніс заслуженої кари.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями ізраїльські вояки безпідставно напали на палестинські школи у Хевроні, де розпилили отруйний газ.

Читайте також:
Але у "демократичному" світі все це мало кого хвилює.
17:12
Армія Турецької республіки готується атакувати загони квазідержавного утворення сирійських курдів Рожава, яке підтримується США.
16 жовтня, 18:17
У турецькому місті Ван затримали 8 осіб, причетних до системної шпигунської роботи на спеціальні служби Ісламської Республіки Іран.
16 жовтня, 12:23
У таборах аль-Гол і Родж для сімей колишніх бойовиків ІДІЛ перебувають 40 тисяч дітей; їхнє життя на межі через голод, виснаження і хвороби.
01 жовтня, 12:42
Багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.
27 вересня, 07:59