Бійці ЦАХАЛу досі не понесли законної кари за вбивство палестинської школярки

СВІТ
24.09.2021, 10:26
Бійці ЦАХАЛу досі не понесли законної кари за вбивство палестинської школярки
Фото: Arab News

У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.

Відповідну інформацію оприлюднили представники палестинського руху опору на своїй сторінці у Twitter, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що 18-річну ученицю однієї зі шкіл Хеврону 22 вересня 2015 року розстріляли бійці ЦАХАЛу за відмову зняти нікаб (мусульманський жіночий головний убір, що закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей – прим. ред.).

Як потім виправдовувала дії своїх військовослужбовців пресслужба міністерства оборони Ізраїлю, причиною вбивства нібито була "спроба нанесення беззбройною дівчиною ножового удару одному з бійців".

Незалежні ж правозахисники довели, що Хаділь аль-Гашламон не мала при собі нічого, крім учнівського приладдя, а її розстріл – відвертий воєнний злочин, який варто кваліфікувати як позасудова розправа, за яку ніхто досі не поніс заслуженої кари.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями ізраїльські вояки безпідставно напали на палестинські школи у Хевроні, де розпилили отруйний газ.

Читайте також:
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02
Війна
У зв'язку з тим, що російська орда зазнає величезних втрат серед особового складу, країна-агресор продовжує шукати нових найманців.
27 березня, 22:51