Громадян Ізраїлю та РФ викрили на створенні шпигунської мережі у Туреччині

СВІТ
22.10.2021, 10:05
Громадян Ізраїлю та РФ викрили на створенні шпигунської мережі у Туреччині
Фото: Anadolu Ajansı

Українським спецслужбам варто переймати досвід і брати приклад з наших стратегічних партнерів по Чорноморському регіону.

Посеред Стамбула бійці Національної розвідувальної служби Туреччини провели масштабний арешт 21 агента іноземних спецслужб.

Відповідну інформацію з місця події оприлюднив провідний телеканал країни "TRT Haber", передає аґенція "Останній Бастіон".

Згідно з відомостями досудового слідства, з-поміж затриманих: 15 осіб – це громадяни Ізраїля, а також 6 осіб – в яких виявлено паспорти РФ та Узбекистану.

Першій і найчисельнішій групі арештованих іноземців, яких звинувачують у роботі на ізраїльську політичну розвідку Моссад, висунуто підозру за статтею "Міжнародне шпигунство"; другій – інкримінують "політичний і військовий шпіонаж" з метою вбивства чеченських дисидентів у Туреччині.

Як наголосили у пресслужбі турецької Національної розвідувальної служби, обидві статті Кримінального кодексу країни передбачають тюремне ув'язнення терміном від 15 до 20 років.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", днями у турецькому місті Ван затримали 8 осіб, причетних до системної шпигунської роботи на спеціальні служби Ісламської Республіки Іран.

Читайте також:
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
вчора, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15
Світ
Можлива загроза вторгнення російських окупаційно-терористичних військ у країни Балтії змушує союзників по НАТО зміцнювати східний фланг.
22 квітня, 22:32