Громадян Ізраїлю та РФ викрили на створенні шпигунської мережі у Туреччині

СВІТ
22 жовтня, 10:05
Громадян Ізраїлю та РФ викрили на створенні шпигунської мережі у Туреччині
Фото: Anadolu Ajansı

Українським спецслужбам варто переймати досвід і брати приклад з наших стратегічних партнерів по Чорноморському регіону.

Посеред Стамбула бійці Національної розвідувальної служби Туреччини провели масштабний арешт 21 агента іноземних спецслужб.

Відповідну інформацію з місця події оприлюднив провідний телеканал країни "TRT Haber", передає аґенція "Останній Бастіон".

Згідно з відомостями досудового слідства, з-поміж затриманих: 15 осіб – це громадяни Ізраїля, а також 6 осіб – в яких виявлено паспорти РФ та Узбекистану.

Першій і найчисельнішій групі арештованих іноземців, яких звинувачують у роботі на ізраїльську політичну розвідку Моссад, висунуто підозру за статтею "Міжнародне шпигунство"; другій – інкримінують "політичний і військовий шпіонаж" з метою вбивства чеченських дисидентів у Туреччині.

Як наголосили у пресслужбі турецької Національної розвідувальної служби, обидві статті Кримінального кодексу країни передбачають тюремне ув'язнення терміном від 15 до 20 років.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", днями у турецькому місті Ван затримали 8 осіб, причетних до системної шпигунської роботи на спеціальні служби Ісламської Республіки Іран.

вибір редакції
Читайте також:
Фінляндські політики та бізнесмени воліють продовжувати догоджати у всьому Москві, відмовляючися від вступу до Північноатлантичного альянсу.
01 грудня, 12:10
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.
26 листопада, 09:35
Настав час закінчувати цей невдалий фільм
23 листопада, 12:44
Хто стоїть за енергетичними схемами ?
23 листопада, 08:21
Бурба і Баранецький,  реалізувавши спецоперацію по вагнерівцям, могли втратити посади, але стати Героями сучасної України.
22 листопада, 16:25
Ми все ще чекаємо відповідей і гучних відставок. Бо далі може бути пізно для всієї країни.
20 листопада, 15:27