Цензура: фейсбук видалив повідомлення Трампа про те, що COVID-19 безпечніший за сезонний грип

ПОЛІТИКА
06.10.2020, 21:07
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Фото: YouTube

Власник фейсбуку – головний вигодонабувач COVID-19. Його статки «під час першої хвилі коронавірусу» збільшилися на 31 мільярд доларів.

Прессекретар Facebook Енді Стоун підтвердив, що соціальна мережа видалила повідомлення Дональда Трампа, в якому він стверджує, що COVID-19 менш небезпечний, ніж сезонний грип, передає CNN.

 За словами Стоуна, президент США порушив правила щодо дезінформації про коронавірус.

«Трамп не приховує, що применшує загрозу COVID-19. Тепер, коли американський президент сам заразився коронавірусом, він продовжує нечесно применшувати тяжкість хвороби. У своєму сьогоднішньому повідомленні в соціальних мережах він помилково порівнює COVID-19 з сезонним грипом»,  – обурюються журналісти CNN

«Сезон грипу насуваєтеся! Багато людей щороку, а інколи й понад 100 тисяч попри існування вакцини, помирають від грипу. Чи будемо ми тепер через це закривати всю країну на карантин? Ні, ми навчилися жити з цим. Так само як ми вчимося жити з COVID-19, який навіть менш летальний», –  цитує його повідомлення Reuters, яке також Трамп розмістив у Twitter.

І собі адміністрація Twitter відреагувала тим, що позначила повідомлення президента США як таке, що може вводити в оману. 

Як повідомлялося раніше, в серпні цього року соціальні мережі видалили повідомлення Трампа, які містили фальшиві твердження про COVID-19. Зокрема, що діти «майже неуразливі» перед коронавірусом.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Марк Цукерберг – головний вигодонабувач COVID-19. Його статки «під час першої хвилі коронавірусу» збільшилися на 31 мільярд доларів.

Читайте також:
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22.05.2020, 10:35
До парламенту внесено два небезпечні законопроєкти, які можуть спровокувати національні заворушення в Україні.
вчора, 23:27
"Слугам народу" не дають спокою події Революції Гідності...
вчора, 17:07
Окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря
вчора, 16:28
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42