Слуги Дубінського захопили Бориспіль і очікують на росіян

КРИМІНАЛ
22.11.2023, 16:04
Слуги Дубінського захопили Бориспіль і очікують на росіян
Фото: Facebook

Поки кращі воюють на фронті — рсн і риги поступово здіймають голову. Зе-влада готується здати Україну ворогу частинами: містами та районами.

Ось, наприклад, у Борисполі не так давно ексрегіонал «віджав» владу у міського голови, який пішов служити до Збройних Сил України. У вересні 2023 року мер Володимир Борисенко вступив до лав армії та виконує завдання у складі 10 Окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Він оформив на основному місці роботи відпустку та поклав повноваження на свого заступника Віталія Горкуна, як дозволяє чинний Закон. Віталій — ветеран АТО, учасник оборони Донецького летовища у 2014-2015 роках.

Ситуацією вирішив скористатися одіозний місцевий функціонер Владислав Байчас — фігура у Борисполі відома і колоритна. Він наразі є дійсним секретарем міської ради.

Байчас фактично власноруч, в обхід Закону, позбавив повноважень мера та самозахопив владу, видавши розпорядження про початок виконання собою обов'язків міського голови. А також дивним чином зареєструвавши себе у державному реєстрі.

Тим самим, самопроголосив себе фактично мером Борисполя. Колишній член «Партії Регіонів», фігурант антикорупційних розслідувань Владислав Байчас потрапив у Бориспільську міську раду за квотою Олександра Дубинського. Тобто, від «Слуги Народу»!

За Законом «Про місцеве самоврядування» виконувачем обов'язки у разі позбавлення повноважень стає за посадою секретар міської ради. Але мер Борисенко повноважень сам не складав, їх у нього не забирали.

Стара корупційна гідра вирішила, що війна скінчилася і їх часи повернулись. Поки «Буратіно» у в'язниці — справа його живе: люди Дубінського плюють на Закон, і нахабно граються в політику практично у столиці країни, що воює вже другий рік.

Автор : Роман Сініцин
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Жителі Хоролу обурилися встановленням у своїй громаді чужинських символів. Влада розводить руками, бо сіоністи мають «міцний дах» у столиці.
23 січня, 20:36
Опінії
Змінюються прізвища керівників Банкової, а суть системи лишається такою самою, як за регіоналів. А на Богомольця вважають за краще мовчати.
26.11.2023, 08:41
Кримінал
Прем'єр-міністр Джорджа Мелоні вимагає від парламентського комітету з безпеки з'ясувати, як Артьом Усс втік із-під арешту у Мілані.
15.04.2023, 19:55
Кримінал
Відомого російського кримінальника Алімжана Тохтахунова на псевдо "Тайванчик" помітили на пишному гулянні у середмісті Москви.
22.12.2022, 08:27
Кримінал
Всевладні картелі не припиняють отруювати життя пересічним жителям Бразилії, розповсюджуючи марихуану, кокаїн і героїн.
19.08.2022, 08:12
Світ
Мільярдер із кримінальним минулим і зв'язками з організованими злочинними угрупованнями придбав собі нове громадянство.
02.08.2022, 20:23