Чекіст у рясі добровільно сприяв воєнним злочинам окупантів на Харківщині

КРИМІНАЛ
09.11.2022, 07:34
Чекіст у рясі добровільно сприяв воєнним злочинам окупантів на Харківщині

Ворожого поплічника з лав самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату викрили у деокупованому Куп'янському районі.

Про результати попереднього розслідування щодо колаборанта у попівській рясі повідомили у Службі безпеці України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що неназваний священнослужитель і раб московського патріарха Кірілла свідомо працював на російського ґауляйтера Харківщини, закликав місцеву релігійну громаду підтримати загарбників, а у своїх "проповідях" виправдовував злочини агресора.

«Поплічником ворога у рясі виявися настоятель одного із місцевих храмів "УПЦ ПМ" неподалік уже визволеного Куп'янська. Чоловік усіляко сприяв поширенню окупаційного режиму у захопленій частині Харківщини та для цього особисто контактував з місцевим ґауляйтером Віталієм Ганчевим. Саме з ним представник "УПЦ МП" погоджував свої дії щодо використання церкви для залучення громадян до лав ворога і дискредитації Сил оборони України. Для проведення підривної діяльності він залучив парафіянку з одного із місцевих селищ, яка допомагала йому поширювати прокремлівську пропаганду. Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру та оголошено у розшук», – прокоментували ситуацію у пресслужбі СБУ.

Водночас уточнюється, що станом на тепер чекіст у рясі разом зі спільницею втекли до росії, де намагаються переховуватись від українського правосуддя та продовжують ширити ворожу пропаганду через соціальні мережі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нині також треба дбати не лише про заборону Московського патріархату в Україні, але й організацію спеціальної перевірки можновладців.

Чекіст у рясі добровільно сприяв воєнним злочинам окупантів на Харківщині_1
Читайте також:
Війна
Як "Слуга не українського народу" Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
27 січня, 10:35
Кримінал
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони
14 січня, 12:31
Кримінал
СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти часів януковича на понад 2 млн доларів
09 січня, 13:18
Кримінал
Справа набула резонансу після того, як у реєстрі судових рішень помітили відповідну ухвалу.
06 січня, 16:04
Кримінал
Колишньому право(п)охоронцю загрожує покарання у вигляді примусового позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.
06 січня, 14:51
Кримінал
Зловмисник неодноразово закликав підтримати збройну агресію рф проти України
30.12.2022, 21:05