У владі досі забагато фанатиків рашистської Церкви, – нардеп Рудик

ПОЛІТИКА
03.11.2022, 21:07
У владі досі забагато фанатиків рашистської Церкви, – нардеп Рудик

Нині треба дбати не лише про заборону Московського патріархату в Україні, але й організацію спеціальної перевірки можновладців.

Особливо прискіпливої уваги потребують депутати та чиновники, котрі можуть бути причетні до підтримки московської секти, а отже – сприяють російській агресії.

До такого висновку прийшов парламентар Сергій Рудик, оцінюючи саботаж Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки щодо змін до Закону "Про службу військового капеланства".

Народний депутат IX скликання наголошує, що "Слуги народу" разом із поплічниками від забороненої "Опозиційної платформи – За життя" хочуть зберегти за ґебістами у рясах статус капеланів у Збройних Силах України.

«Ці зміни надзвичайно важливі для ЗСУ, оскільки передбачають, що військовим капеланом не можуть бути представники УПЦ путінського патріархату. Іншими словами, ними перекривається шлях доступу до ЗСУ і до військової інформації для священнослужителів, які можуть працювати в інтересах держави-агресора. Здавалося, все просто і очевидно. Щобільше, це питання вже розглядалося на Погоджувальній раді та навіть було включено до порядку денного. До голосування не дійшло саме через відсутність висновку цього комітету.

Але цього разу вони вирішили затягнути по повній. Комітет з нацбезпеки забажав висновку Всеукраїнської ради церков. Про доцільність такого звернення говорити не буду, лише зазначу, що своїх капеланів у ЗСУ мають лише 4 члени цієї Ради із 16. Я вже не кажу, що один з них Онуфрій. До того ж цей законопроєкт не про церковні організації, а про захист військової інформації від "батюшок". Невідомо також коли збереться Рада церков, коли розгляне, коли затвердить висновок. Процес може розтягнутися на місяці», – зауважує Сергій Рудик.

Водночас народна обраниця Софія Федина, коментуючи вказану ситуацію, додає, що аргументація її колег-депутатів при розгляді на профільному Комітеті – "не відповідає реаліям і вимогам законів", а радше схожа на свідоме потурання ворогу.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що на 8-му місяці 9-річної війни проти росії керівництво вітчизняної спеціальної служби таки визнало Московський патріархат загрозою державі.

Читайте також:
Війна
За допомогою флешки вдалося ідентифікувати колаборантів та агентів ФСБ
вчора, 11:37
Кримінал
Бізнес-структура Марченко регулярно поповнювала російський бюджет
07 лютого, 11:35
Війна
Як "Слуга не українського народу" Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
27 січня, 10:35
Кримінал
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони
14 січня, 12:31
Кримінал
СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти часів януковича на понад 2 млн доларів
09 січня, 13:18
Кримінал
Справа набула резонансу після того, як у реєстрі судових рішень помітили відповідну ухвалу.
06 січня, 16:04