Челядь не дочекалася

22.02.2023, 18:00
Челядь не дочекалася

Челядь з Полтавської міської ради не дочекалася виходу у світ свого бара(и)на.

Безграмотна, приправлена душком протухших консерв для переселенців від Сергієнка-Мамая, челядь з Полтавської міської ради не дочекалася виходу у світ свого барана барина.

Почувши, що "Акела промахнувся" не поділившись молодими  прибиральницями з набу, різноманітні підгавкувачі і підлизувачі, денщики, кухарки, двірники, ринулися в бій, доказуючи свою спроможність обпертися об корито долі.

Челядь не дочекалася_1

Не втримався поціновувач кременчуцького передвиборчого "общака" слуг Зеленського Бражник, забудовник Іващенко розродився гнівними тирадами, навіяними йому разкаряченою полтавською думкою.

Українофоб Пархоменко розвів відразу теревені у соціальних мережах, імітуючи бурну діяльність по захисту свого сюзерена, натомість готуючись до позачергових виборів під новими прапорами.

Лише один Євген Момонт, як справжній Санчо Панса Киви і Чередніченка, готується до служби в ЗСУ, кожного дня мовчки, ковтаючи сльози, перекладаючи піксель з шафи у шафу, не коментуючи подій.

Челядь Мамая не розуміє, що Полтаві не потрібні лозунги про зміни. Зруйноване ними місто потребує відновлення, обдурені ними люди потребують захисту і турботи, дороги - ремонту.

Сподіваємося, що зрештою розумні схаменуться, і місто отримає тих, хто про нього дбатиме.

Автор : Володимир Онищенко
Читайте також:
Політика
Жиденко, за допомогою місцевих засобів масової дезінформації, просуває Миколу Різника, як потенційного кандидата на пост міського голови
03 липня, 16:40
Політика
Оплачуваних коштом бюджету Полтави.
17 червня, 17:48
Війна
Російські окупанти влучили по інфраструктурі Полтави, є постраждалі, під завалами можуть бути люди
17 червня, 15:07
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська сьогодні відзначає 46-річчя.
30 березня, 12:45
Позиція
Слуги урода, які очолили представництво Голоборотька у Полтавській міській раді, зробили ремонт.
27 лютого, 09:10