Челядь не дочекалася

22 лютого, 18:00
Челядь не дочекалася

Челядь з Полтавської міської ради не дочекалася виходу у світ свого бара(и)на.

Безграмотна, приправлена душком протухших консерв для переселенців від Сергієнка-Мамая, челядь з Полтавської міської ради не дочекалася виходу у світ свого барана барина.

Почувши, що "Акела промахнувся" не поділившись молодими  прибиральницями з набу, різноманітні підгавкувачі і підлизувачі, денщики, кухарки, двірники, ринулися в бій, доказуючи свою спроможність обпертися об корито долі.

Челядь не дочекалася_1

Не втримався поціновувач кременчуцького передвиборчого "общака" слуг Зеленського Бражник, забудовник Іващенко розродився гнівними тирадами, навіяними йому разкаряченою полтавською думкою.

Українофоб Пархоменко розвів відразу теревені у соціальних мережах, імітуючи бурну діяльність по захисту свого сюзерена, натомість готуючись до позачергових виборів під новими прапорами.

Лише один Євген Момонт, як справжній Санчо Панса Киви і Чередніченка, готується до служби в ЗСУ, кожного дня мовчки, ковтаючи сльози, перекладаючи піксель з шафи у шафу, не коментуючи подій.

Челядь Мамая не розуміє, що Полтаві не потрібні лозунги про зміни. Зруйноване ними місто потребує відновлення, обдурені ними люди потребують захисту і турботи, дороги - ремонту.

Сподіваємося, що зрештою розумні схаменуться, і місто отримає тих, хто про нього дбатиме.

Автор : Володимир Онищенко
Читайте також:
Політика
Пряма трансляція сесії Полтавської міської ради
15 вересня, 10:12
Кримінал
Рома не зрозумів, що ще після першого разу потрібно було зрозуміти свою помилкову точку зору і вибачитись
31 серпня, 14:45
Політика
Олександр Біленький, поки що голова Полтавської обласної ради, встановлює студію з підпорядкованим йому "Полтаватеплоенерго".
07 березня, 10:15
Опінії
Хто б нагадав мерові, що сьогодні Україна, щодень втрачаючи кращих, протистоїть його серпасто-молоткастим ідолам.
23.10.2022, 11:25
Політика
У Полтаві створено вже четверте ДФТГ. Чому замість того, щоб іти на війну, здорові чоловіки ховаються у ДФТГ, прикидаючись воїнами
26.08.2022, 11:55
Виміри
Голова Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський посібник колаборантів Киви і Чередніченка
01.08.2022, 12:35