Через влаштований окупантами екоцид загинули червонокнижні тритони

ВІЙНА
16.06.2023, 18:26
Через влаштований окупантами екоцид загинули червонокнижні тритони
Фото: НПП "Тузлівські лимани"

Українська флора і фауна потерпають від наслідків російської агресії, але підрив Каховської гідроелектростанції "перевершив" усе.

Адже після цілеспрямованого знищення окупантами греблі, Дніпровська вода поховала унікальне біорізноманіття Херсонської області та прилеглих теренів.

Такі невтішні відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на працівників Національного природного парку "Тузлівські лимани".

Вітчизняні природоохоронці виклали кадри замордованих сотень червонокнижних тритонів, які також стали черговими жертвами російського теракту на Каховській ГЕС.

У пресслужбі Національного природного парку "Тузлівські лимани" наголосили, що за останню добу їм вдалося врятували лише 55 земноводних, стан яких критичний.

«На жаль, ще 149 тварин, які вдалося дістати з води, виявилися загиблими. Тритонів, які занесені до Червоної книги України, винесло на узбережжя Чорного моря. Це велика трагедія й екологічна катастрофа. Тварин інших видів нами не виявлено.

Станом на тепер вода на узбережжі моря дуже опріснена дніпровською водою. Що буде завтра на узбережжі на інших ділянках, будемо ще стежити, продовжувати моніторинг та інформувати. А поки, борімося – поборемо, нам Бог помагає», – зазначили природоохоронці. 

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що п'ята частина дельфінів Чорного моря загинула через воєнні дії Росії проти України, екологи вимають зупинити агресора.

Через влаштований окупантами екоцид загинули червонокнижні тритони_1
Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час виконання бойового завдання у селі Урожайне на Донеччині. Незламному героєві було 44 роки.
вчора, 14:56
Війна
Внаслідок повторної атаки «шахедів» на Харків загинули рятувальники Владислав Логінов, Сергій Байдалінов, Володимир Матюшенко.
04 квітня, 15:00
Опінії
Поки вітчизняні парламентарі з урядовцями підіймають порожні рейтинги популізмом, Україна втрачає майбутнє. Буквально майбутні покоління.
18 березня, 13:45
Війна
В ньому ми не почули слів покаяння перед родинами загиблих маріупольців, яких він закликав готуватися до шашликів.
16 березня, 13:10
Війна
Станом на 15:00 відомо про 14 загиблих та 46 поранених. Серед загиблих рятувальники, медики та місцеві жителі.
15 березня, 15:00
Кримінал
Американські війська беруть участь у сіоністській різанині палестинців у секторі Ґаза. Пентаґон і Білий дім намагаються замовчати «витоки».
03 березня, 17:20