Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині

КРИМІНАЛ
17.11.2022, 07:42
Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині

У звільненому від окупаційно-терористичного контингенту РФ місті Херсон знайдено доказ воєнних злочинів проти мирних українських громадян.

Відповідні світлини з моторошної катівні в обласному центрі виклали на Facebook-сторінці Служби безпеки України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що московити у нелюдських умовах утримували місцевих патріотів, які відмовлялися співпрацювати з ворогом і надавати будь-які, навіть брехливі, свідчення.

«Під час стабілізаційних заходів у деокупованому Херсоні співробітники СБУ та Нацполіції виявили ще одну катівню російських окупантів. У ході огляду катівні правоохоронці виявили предмети, які прямо вказують на ознаки тортур. Херсонців допитували та жорстоко катували. Наразі проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, щоб задокументувати всі злочини окупантів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності», – повідомили у пресслужбі СБУ.

Водночас на цю мить достеменно невідомо про точну кількість закатованих росіянами до смерті українців і похованих у братських могилах на щойно деокупованих землях Правобережної Херсонщини.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Києво-Печерська Лавра – головне гніздо проросійських колаборантів у серці нашої столиці.

Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині_1
Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині_3
Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині_5
Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині_7
Чергову російську катівню для українців виявила СБУ на Херсонщині_9
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур має на меті впокорити Україну, тому за його наказом мобілізовано до 500 тисяч представників "гарматного м'яса".
06 лютого, 07:00
Війна
Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.
02 лютого, 07:46
Історія
Під час масштабного будівництва нового автошляху між містами Плоєшті та Бузеу неподалік Бухаресту робітники виявили середньовічне поховання.
28 січня, 16:48
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
28 січня, 07:48
Війна
Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.
25 січня, 19:12
Війна
Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.
23 січня, 18:27