Черкаський волонтер презентував полтавцям книгу про привидів президента та 100 днів полону

31.05.2017, 09:39
ПОЛТАВА
Черкаський волонтер презентував полтавцям книгу про привидів президента та 100 днів полону

Благодійний захід присвятили збору коштів дляобладнання автобані для 72 бригади. До заходу долучилися волонтери, громадські активісти та звичайні полтавці.

«Привиди президента» – документальна повість, а «100 днів полону або Позивний 911» – книга сповідь. 100 днів – саме автор презентованої книги був у полоні. А новий роман «Привиди президента» – продовження попереднього. Книга так само заснована на реальних історіях бійців добровольчих батальйонів.

Також до презентації долучився один із полтавських гуртів «TaRuta», який, за словами, його фронтмена, хотів закликати містян не забувати про захисників України.


Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05