«Честь і слава незламним»: у Луцьку відгримів юнацький чемпіонат із карате

СПОРТ
18.09.2022, 20:00
«Честь і слава незламним»: у Луцьку відгримів юнацький чемпіонат із карате
Фото: Facebook

Юні спортсмени Полтавської області спромоглися здобути 24 нагороди на змаганнях, присвячених Чину воїнів Збройних Сил України.

Відповідний фотозвіт на своїй Facebook-сторінці виклав президент Лохвицького клубу кіокушин карате імені О. Кріптова і заслужений тренер України Володимир Прядка.

За його словами, відкритий всеукраїнський чемпіонат для юніорів "Честь і слава незламним" відбувся напередодні, 17 вересня, у Луцьку.

«Наші спортсмени вдало виступили на даних змаганнях, завоювавши 13 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей. Чотири фінали відбулися між своїми ж одноклубниками.

Так, чемпіонами стали: Строгін Артем, Різник Тимур, Солонуха Віталій, Бугар Станіслав, Крят Ярослав, Ощинський Кирило, Кирічевський Іван, Сердюк Іван, Бойко Денис, Левченко Артем, Титаренко Ярослав, Годзь Данило, Кущак Дмитро.

Срібні призери: Ощинський Владислав, Іщенко Владислав, Карпенко Ілля, Панченко Олександр, Слинько Ярослав.

У боротьбі за бронзу перемогу отримали: Яковина Євгеній, Панченко Дмитро, Павленко Максим, Романенко Назар, Общий Олександр, Попадинець Костянтин.

Дякуємо організатору чемпіонату Мандрикіну Богдану за свято для дітей у цей важкий час та організацію безкоштовної подорожі по замку Любарта», – прокоментував чемпіонат Володимир Прядка.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що команда юних каратистів Полтавщини здобула призові місця на щорічному Всеукраїнському чемпіонаті з кіокушинкай у розділі "куміте" і "ката".

Читайте також:
Війна
На території тимчасового непідконтрольного українському уряду міста у Запорізькій області стався вибух, палають кілька автівок.
14 березня, 18:24
Світ
Переляк на Брянщині. Кремлівський бункерний щур не зумів передбачити зухвалу акцію тих, кого не ставив навіть за людей.
02 березня, 21:23
Світ
США підкреслили, що російська місія не була небезпечною чи провокаційною, і літаки не становили загрози.
15 лютого, 13:27
Світ
Сепаратисти Західного Папуа, які викрали пілота, вимагають від Австралії та Нової Зеландії розірвати військові відносини з Індонезією.
09 лютого, 15:07
Світ
Правоохоронці Соломонових Островів застосували сльозогінний газ до прихильників скинутого протайванського прем'єра
07 лютого, 19:54
Війна
Таврійська земля України не сприймає присутності чужинців, особливо тих, які прийшли з РФ чинити відверте зло й проливати кров невинних.
05 лютого, 14:55