«Честь і слава незламним»: у Луцьку відгримів юнацький чемпіонат із карате

СПОРТ
18.09.2022, 20:00
«Честь і слава незламним»: у Луцьку відгримів юнацький чемпіонат із карате
Фото: Facebook

Юні спортсмени Полтавської області спромоглися здобути 24 нагороди на змаганнях, присвячених Чину воїнів Збройних Сил України.

Відповідний фотозвіт на своїй Facebook-сторінці виклав президент Лохвицького клубу кіокушин карате імені О. Кріптова і заслужений тренер України Володимир Прядка.

За його словами, відкритий всеукраїнський чемпіонат для юніорів "Честь і слава незламним" відбувся напередодні, 17 вересня, у Луцьку.

«Наші спортсмени вдало виступили на даних змаганнях, завоювавши 13 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей. Чотири фінали відбулися між своїми ж одноклубниками.

Так, чемпіонами стали: Строгін Артем, Різник Тимур, Солонуха Віталій, Бугар Станіслав, Крят Ярослав, Ощинський Кирило, Кирічевський Іван, Сердюк Іван, Бойко Денис, Левченко Артем, Титаренко Ярослав, Годзь Данило, Кущак Дмитро.

Срібні призери: Ощинський Владислав, Іщенко Владислав, Карпенко Ілля, Панченко Олександр, Слинько Ярослав.

У боротьбі за бронзу перемогу отримали: Яковина Євгеній, Панченко Дмитро, Павленко Максим, Романенко Назар, Общий Олександр, Попадинець Костянтин.

Дякуємо організатору чемпіонату Мандрикіну Богдану за свято для дітей у цей важкий час та організацію безкоштовної подорожі по замку Любарта», – прокоментував чемпіонат Володимир Прядка.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що команда юних каратистів Полтавщини здобула призові місця на щорічному Всеукраїнському чемпіонаті з кіокушинкай у розділі "куміте" і "ката".

Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25