«Честь і слава незламним»: у Луцьку відгримів юнацький чемпіонат із карате

СПОРТ
18 вересня, 20:00
«Честь і слава незламним»: у Луцьку відгримів юнацький чемпіонат із карате
Фото: Facebook

Юні спортсмени Полтавської області спромоглися здобути 24 нагороди на змаганнях, присвячених Чину воїнів Збройних Сил України.

Відповідний фотозвіт на своїй Facebook-сторінці виклав президент Лохвицького клубу кіокушин карате імені О. Кріптова і заслужений тренер України Володимир Прядка.

За його словами, відкритий всеукраїнський чемпіонат для юніорів "Честь і слава незламним" відбувся напередодні, 17 вересня, у Луцьку.

«Наші спортсмени вдало виступили на даних змаганнях, завоювавши 13 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей. Чотири фінали відбулися між своїми ж одноклубниками.

Так, чемпіонами стали: Строгін Артем, Різник Тимур, Солонуха Віталій, Бугар Станіслав, Крят Ярослав, Ощинський Кирило, Кирічевський Іван, Сердюк Іван, Бойко Денис, Левченко Артем, Титаренко Ярослав, Годзь Данило, Кущак Дмитро.

Срібні призери: Ощинський Владислав, Іщенко Владислав, Карпенко Ілля, Панченко Олександр, Слинько Ярослав.

У боротьбі за бронзу перемогу отримали: Яковина Євгеній, Панченко Дмитро, Павленко Максим, Романенко Назар, Общий Олександр, Попадинець Костянтин.

Дякуємо організатору чемпіонату Мандрикіну Богдану за свято для дітей у цей важкий час та організацію безкоштовної подорожі по замку Любарта», – прокоментував чемпіонат Володимир Прядка.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що команда юних каратистів Полтавщини здобула призові місця на щорічному Всеукраїнському чемпіонаті з кіокушинкай у розділі "куміте" і "ката".

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Відсутність тіла і заяв правоохоронних органів Швеції свідчить про свідому імітацію вбивства відомого чеченського громадського діяча.
06 грудня, 06:45
Війна
Попри значний відсоток підтримки агресії проти України всередині РФ, там давно й активно діють малі групи незгодних із режимом радикалів.
05 грудня, 08:45
Кримінал
З-поміж імовірних замовників кривавої розправи – диктаторські режими росії та Ірану, котрим заважає сильна Туреччина.
13 листопада, 16:51
Кримінал
Підпільний цех із виготовлення й зберігання нелегальних алкогольних і тютюнових виробів більше не буде труїти українців та європейців.
10 листопада, 17:00
Світ
У Туреччині стартували командно-штабні навчання, в яких беруть участь військовослужбовці сусідніх південнокавказьких держав.
24 жовтня, 20:27
Війна
Блискавичне очищення окупованої ще весною російськими загарбниками Харківської області довело майстерність Збройних Сил України.
12 вересня, 09:45