Чи домігся Путін денацифікації України?

ВІЙНА
14.07.2023, 19:37
Чи домігся Путін денацифікації України?
Фото: Січовик

Однозначну відповідь на вищенаведене питання дати важко, але очевидно, що нас, українців, стало у рази менше. Мінімум, на кілька мільйонів.

Повномасштабне російське воєнне вторгнення не тільки спричинило масову втечу населення на Захід і смерті наших співвітчизників, а й позбавило навіть видимого майбутнього. Хто буде жити на цій землі після перемоги над загарбниками, ми не знаємо.

На тлі беззупинних бойових дій в Україні також може відбутися глибока архаїзація відносин у сім'ї, яку до всього внутрішні ламіхузи при владі воліють добити насадженням "ґендеру". З одного боку, мілітаристська проблематика послужить розмиттю рівноправного батьківства, з іншого, – лівацька пропаганда доруйнує усталені традиційні родинні зв'язки.

Сьогодні перевищення чисельності жінок над кількістю чоловіків у складі населення України є доконаним фактом. Ця несприятлива ситуація пов'язана з високим рівнем передчасної смертності чоловіків, перш за все через участь майже 1 мільйона чоловіків у віці від 18 до 60 років у відбитті російської агресії.

У зв'язку з цим чисельність фертильних чоловіків (ті, котрі мають високу здатність до зачаття – прим. ред.), якими вважаються представники вікової групи від 20 до 50 років, якісно зменшилася в рази. Але точних цифр, на жаль, ніхто нині не може дати зі зрозумілих причин.

Поточні вкрай надзвичайні за останні 80 років для нашої нації обставини (як от участь у бойових діях, травматизація, інвалідизація, психічні розлади) цілком можуть викликати зростання безпліддя серед чоловіків, яких народжується значно менше за жінок. За розрахунками фахівців, демографічний потенціал чоловічого населення України може знизитись у межах 5-10% і зупинити цей процес не допоможе навіть імміграція чужинців.

Тож чи домігся путінський диктаторський режим Росії-Московії денацифікації України? Частково, так, бо тепер нас приблизно 25-28 мільйонів і ця цифра продовжить зменшуватися поки триває війна та доки влада у Києві не запровадить державно-політичну стратегію чи план із відновлення населення природним шляхом

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що коли війна проти російських загарбників не завершиться у найближчий рік-два на Україну чекає велика депопуляція. Ми цілком можемо зникнути як нація!

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36
Політика
Туреччина вітатиме академіків і вчених, які зазнають переслідувань за свої погляди на війну в Газі
27.12.2023, 17:55
Світ
Ізраїльська армія може перевершити у скоєні воєнних злочинів російську. Сіоністський режим прагне крові невинних, перш за все дітей і жінок.
26.12.2023, 13:03
Світ
Слідом за ресурсною федерацією московією державне утворення Ізраїль прагне знищити сусідів. Режим сіоністів відновлює практики більшовиків.
21.12.2023, 14:36