Чи допустять росіян на Олімпіаду в Парижі?

СПОРТ
04 лютого, 15:32
Чи допустять росіян на Олімпіаду в Парижі?
Фото: google

Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.

Міжнародний олімпійський комітет оприлюднив заяву, в якій допустив можливість участі росіян і білорусів у Олімпіаді-2024 в Парижі. На це відреагували Президент України Володимир Зеленський, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та інші посадовці. На знак протесту Україна може бойкотувати паризькі Ігри.

Нашу державу підтримали й інші країни світу. Коаліцію, що вимагатиме недопуску російських і білоруських спортсменів на Олімпійські ігри 2024 року, мають створити до 10 лютого. До неї увійдуть близько 40 країн, серед яких — Канада, США та Великобританія. Про це заявив міністр спорту і туризму Польщі Каміль Бортничук.

МОК стверджує, що було б дискримінацією заборонити спортсменів лише на основі їхнього громадянства. Олімпійська організація хоче дозволити їм змагатися як «нейтральні спортсмени». Інші національні олімпійські спортивні організації, включаючи Олімпійський і Паралімпійський комітет США, підтримують Міжнародний олімпійський комітет.

Прем'єр-міністри країн Балтії у п'ятницю закликали Міжнародний олімпійський комітет заборонити російським спортсменам брати участь у Паризьких іграх наступного року через війну в Україні, заявивши, що бойкот є ймовірним.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.
27 лютого, 17:00
Політика
У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.
12 лютого, 17:32
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Кримінал
П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.
27 січня, 19:30
Світ
Ульф Крістерссон потрапив у скандал, пов’язаний з виловом вугрів.
24 січня, 10:51