Чи допустять росіян на Олімпіаду в Парижі?

СПОРТ
04 лютого, 15:32
Чи допустять росіян на Олімпіаду в Парижі?
Фото: google

Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.

Міжнародний олімпійський комітет оприлюднив заяву, в якій допустив можливість участі росіян і білорусів у Олімпіаді-2024 в Парижі. На це відреагували Президент України Володимир Зеленський, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та інші посадовці. На знак протесту Україна може бойкотувати паризькі Ігри.

Нашу державу підтримали й інші країни світу. Коаліцію, що вимагатиме недопуску російських і білоруських спортсменів на Олімпійські ігри 2024 року, мають створити до 10 лютого. До неї увійдуть близько 40 країн, серед яких — Канада, США та Великобританія. Про це заявив міністр спорту і туризму Польщі Каміль Бортничук.

МОК стверджує, що було б дискримінацією заборонити спортсменів лише на основі їхнього громадянства. Олімпійська організація хоче дозволити їм змагатися як «нейтральні спортсмени». Інші національні олімпійські спортивні організації, включаючи Олімпійський і Паралімпійський комітет США, підтримують Міжнародний олімпійський комітет.

Прем'єр-міністри країн Балтії у п'ятницю закликали Міжнародний олімпійський комітет заборонити російським спортсменам брати участь у Паризьких іграх наступного року через війну в Україні, заявивши, що бойкот є ймовірним.

Читайте також:
Опінії
Який Умєров, така і Лапутіна, яка Безугла — такий і план. Так і живемо: «Кругле носимо, квадратне перекатуємо». Суцільна профанація!
30 листопада, 12:14
Полтава
Голова Котелевської ОТГ із підлеглими сплагіатили унікальні вироби з тіста. Авторку самобутнього бренду Полтавщини натомість облили брудом.
28 жовтня, 12:54
Політика
Головною причиною такого кроку вказано перебування у списку нагороджених виключно лояльних до Держкіно, а отже і Мінкульту, осіб.
14 вересня, 19:25
Блоги
Або як слуги "найвеличнішого лідора сучасності" вчергове нагрілися на закупівлях і водночас роздягнули наших захисників...
24 серпня, 16:41
Кримінал
Три предмети, названі «гривнами» доби Київської Руси, є підробками, вважає історик
21 серпня, 06:30
Політика
Підпанок олігарха-українофоба Ігоря Коломойського і за сумісництвом шкідник державного рівня із Зе-команди знову спровокував скандал.
31 липня, 18:16