Українець здобув золото Кубка світу з фристайлу

СПОРТ
04.02.2023, 14:15

21-річний Дмитро Котовський виграв золото етапу Кубка світу вперше у кар'єрі

Четвертий етап сезону 2022/23 в американському Дір-Веллі завершився для Дмитра Котовського першою в кар'єрі перемогою на рівні Кубка світу.

Український фристайліст Дмитро Котовський переміг у змаганнях з лижної акробатики на етапі Кубка світу в Дір Веллі
Про це повідомляється в Twitter-акаунті змагань.

У фіналі змагань у США Котовський виконав надскладний стрибок із коефіцієнтом складності 5,2 бала та отримав за нього оцінку 138,82. Українець з великим відривом випередив китайців Лі Тяньма (119,47) та Чен Шуо (110,16), які отримали срібло та бронзу відповідно.

21-річний Дмитро Котовський виграв золото етапу Кубка світу вперше у кар'єрі.  Це вже третя медаль українця на етапах КС у нинішньому сезоні. Раніше він здобув срібло та бронзу.

В загальному заліку Кубка світу Дмитро Котовський із 251 очком займає друге місце. Лідирує швейцарець Ное Рот, який набрав 269 пунктів.

05.03.2023, 18:34
Україна здобула першу в історії командну медаль на чемпіонатах світ з фристайлу
19.02.2023, 14:44
Українські фристайлісти Дмитро Котовський і Анастасія Новосад вибороли бронзові медалі на етапі Кубка світу у Ле-Релі (Канада).
22.01.2023, 12:45
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
09:12
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20