Чи втече Зеленський до Ізраїлю у разі повномасштабного вторгнення Кремля?

ПОЛІТИКА
25 січня, 11:14
Чи втече Зеленський до Ізраїлю у разі повномасштабного вторгнення Кремля?
Фото: Anadolu Ajansı

Ізраїльський уряд активно готується до масової евакуації власних громадян, зокрема і тих, хто походить з Юдиного коліна.

Про це повідомив соратник Петра Порошенка, волонтер і блоґер Юрій Касьянов на своїй Facebook-сторінці, інформує агенція "Останній Бастіон".

За його словами, "президент Голобородько" в Офісі на Банковій також нині розмірковує над тим, а чи не чкурнути йому до Святої Землі, коли припече.

«Ось читаю у новинах: "Ізраїль готується до масової евакуації українських євреїв з України у разі нового вторгнення Росії". Е-е-е, агов, давайте легше! Адже ми так без президента та головнокомандувача залишимося. Мені сьогодні важливо знати тільки, чи залишиться президент в Україні, а чи поїде, користуючися своїм правом на імміграцію/евакуацію», – написав Юрій Касьянов.

Водночас блоґер з оточення Порошенка не уточнив, де саме він дізнався про масову евакуацію єврейського населення до Ізраїлю, бо на сайті посольства цієї країни – ані слова про вивезення вихідців з Юдиного коліна.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський "бункерний щур" уже розпочав підготовку до евакуації російських дипломатів з України.

Читайте також:
Полтава
Головний заклад вищої освіти Луганщини остаточно переїхав на Захід, а саме до Полтавщини, де продовжуватиме діяльність.
09 травня, 21:36
Війна
З Луганщини евакуюють тисячі українців, які не хочуть жити під щогодинними обстрілами та опинитися у тимчасовій окупації.
03 квітня, 17:08
Війна
Влада не може офіційно гарантувати безпеку по напрямку цього коридору. Але це єдиний коридор, який має офіційне погодження
14 березня, 16:20
Світ
Канадські ЗМІ розповіли про зухвалу операцію в Кабулі
31.08.2021, 08:37
Політика
Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...
вчора, 20:55
Політика
Вільне володіння зброєю зробить життя безпечнішим, адже злочинець спершу, ніж нападати на жертву, тричі подумає, чи має вона пістолет.
25 травня, 07:01