Україна відкрила гуманітарний коридор для жителів Білгородщини

ВІЙНА
03.06.2023, 10:55
Україна відкрила гуманітарний коридор для жителів Білгородщини

путінські військові продовжують хаотичний обстріл Білгородщини

Московія продовжує хаотично обстрілювати Бєлгородську область. Через загрозу для цивільного населення, Україна відкрила для білгородців гуманітарні коридори.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на Telegram-канал легіону "Свобода Росії".

"путінські військові продовжують хаотичний обстріл Білгородщини. Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог вогнем заливає населені пункти, не зважаючи на цивільні втрати", - пише "Свобода Росії".

Сьогодні ворог вдарив артилерією по населених пунктах Шебекине, Нова Таволжанка, Муром та інших.

Також для проведення інформаційних операцій росіяни перекинули до регіону підрозділ "Ахмат". Ймовірно найближчим часом кадирівські "актори", у звичній для них манері, поділяться постановочними відео.

"З огляду на загрозу для цивільного населення, ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для білгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму. Тож усіх кому необхідна допомога за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб", - пише пресслужба легіону.

Як скористатись гуманітарним коридором?

Для евакуації необхідно підійти до представників легіону "Свобода Росії" або ж "Російського добровольчого корпусу" з проханням про притулок.

Читайте також:
Полтава
Головний заклад вищої освіти Луганщини остаточно переїхав на Захід, а саме до Полтавщини, де продовжуватиме діяльність.
09.05.2022, 21:36
Війна
З Луганщини евакуюють тисячі українців, які не хочуть жити під щогодинними обстрілами та опинитися у тимчасовій окупації.
03.04.2022, 17:08
Війна
Влада не може офіційно гарантувати безпеку по напрямку цього коридору. Але це єдиний коридор, який має офіційне погодження
14.03.2022, 16:20
Політика
Ізраїльський уряд активно готується до масової евакуації власних громадян, зокрема і тих, хто походить з Юдиного коліна.
25.01.2022, 11:14
Світ
Канадські ЗМІ розповіли про зухвалу операцію в Кабулі
31.08.2021, 08:37
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
13:34