Луганський національний університет запрацював у Полтаві

ПОЛТАВА
09 травня, 21:36
Луганський національний університет запрацював у Полтаві
Фото: Останній Бастіон

Головний заклад вищої освіти Луганщини остаточно переїхав на Захід, а саме до Полтавщини, де продовжуватиме діяльність.

Такі відомості на своєму офіційному Telegram-каналі оприлюднив очільник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка має досвід евакуації 2014 року, тож співробітники своєчасно зібрали усі документи, скопіювали інформацію з усіх відділів, деканатів, директоратів.

«Виш вимушено переїхав у Полтаву і відновив навчальний процес, окрім тих корпусів, що розташовані у Старобільську. Є і такі, що зруйновані росією. День абітурієнта кожної суботи. Від початку російського вторгнення вже загинули близько наших 30 студентів. Зараз евакуювалися майже всі викладачі, врятовано комп'ютерну техніку та сервери. Управління закладом здійснюється з Полтави [вул. Коваля, 5 – прим. ред.], але самі викладачі працюють, в основному, дистанційно. На заняття виходять викладачі факультету іноземних мов і інституту культури та мистецтв. Поки що університет здійснює змішану форму навчання, як в очній формі, так і у дистанційній. Невдовзі буде оголошено прийом на всі спеціальності, яких на бакалавраті – 150, у магістратурі – 180», – зазначив Сергій Гайдай.

Водночас чиновник запевнив, що всі співробітники ЛНУ ім. Т. Шевченка, які зараз працюють, отримують 100% заробітної плати.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", професор Ужгородського національного університету Федір Шандор під зливами ворожих куль на Сході України навчає студентство.
 

Читайте також:
Війна
З Луганщини евакуюють тисячі українців, які не хочуть жити під щогодинними обстрілами та опинитися у тимчасовій окупації.
03 квітня, 17:08
Війна
Влада не може офіційно гарантувати безпеку по напрямку цього коридору. Але це єдиний коридор, який має офіційне погодження
14 березня, 16:20
Політика
Ізраїльський уряд активно готується до масової евакуації власних громадян, зокрема і тих, хто походить з Юдиного коліна.
25 січня, 11:14
Світ
Канадські ЗМІ розповіли про зухвалу операцію в Кабулі
31.08.2021, 08:37
Полтава
Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний
09 травня, 17:10
Полтава
Важка доля директора Полтавської академії неперервної освіти Віталія Зелюка
04 травня, 16:35