Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус "Правий сектор"?

14 серпня, 10:05
Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус "Правий сектор"?

Насамперед - це велике Бойове Братерство воїнів-націоналістів, об'єднаних однією ідеєю та належних до однієї військової формації.

В ДУК ПС є офіцери, сержанти, солдати, волонтери та цивільні, котрі під єдиним керівництвом виконують основну задачу - відновлення незалежності та територіальної цілісності України.

Саме для цього в 2014 році був створений ДУК ПС як добровольче формування в системі "Правого сектору".

Велика війна потребувала кардинальних змін та рішень. На основі наших бойових підрозділів ми сформували військову частину та з новими силами кинулись в горнило війни.

На сьогодні, бійці ДУК ПС знищують ворога, будучи в лавах 67 ОМБр "ДУК". Наші бійці є скрізь, де найгарячіше.

Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус
Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус

До кінця війни ми відмовились від статусу "Ветеран ДУК ПС", бо кожен воїн в строю і робить чи то на війні, чи в тилу, все, на що вистачає сил.

Бойові підрозділи, навчальні центри, мілітаризація суспільства перед смертельною загрозою, вишколи та заняття з цивільними, особливо молоддю, інформаційна боротьба, пропаганда боротьби та Героїв, допомога фронту та пораненим, сім'ям загиблих - ось напрями, на які слід звернути особливу увагу бійцям ДУК ПС, особливо тим, що не на фронті.

Війна йде не тільки на полі бою, війна йде за душі людей. Війна не тільки проти фізичного ворога, але й проти байдужості, колаборанства, наївної зачарованості, обману та політиканства на крові.

Майбутнє належить тим, хто кров'ю та жертвою здобув право творити Державу. Ці люди знають ціну Свободи!🇺🇦

Командир ДУК ПС Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ (ЛЕТУН)

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35