Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус "Правий сектор"?

14.08.2023, 10:05
Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус "Правий сектор"?

Насамперед - це велике Бойове Братерство воїнів-націоналістів, об'єднаних однією ідеєю та належних до однієї військової формації.

В ДУК ПС є офіцери, сержанти, солдати, волонтери та цивільні, котрі під єдиним керівництвом виконують основну задачу - відновлення незалежності та територіальної цілісності України.

Саме для цього в 2014 році був створений ДУК ПС як добровольче формування в системі "Правого сектору".

Велика війна потребувала кардинальних змін та рішень. На основі наших бойових підрозділів ми сформували військову частину та з новими силами кинулись в горнило війни.

На сьогодні, бійці ДУК ПС знищують ворога, будучи в лавах 67 ОМБр "ДУК". Наші бійці є скрізь, де найгарячіше.

Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус
Чим на сьогоднішній час є Добровольчий Український Корпус

До кінця війни ми відмовились від статусу "Ветеран ДУК ПС", бо кожен воїн в строю і робить чи то на війні, чи в тилу, все, на що вистачає сил.

Бойові підрозділи, навчальні центри, мілітаризація суспільства перед смертельною загрозою, вишколи та заняття з цивільними, особливо молоддю, інформаційна боротьба, пропаганда боротьби та Героїв, допомога фронту та пораненим, сім'ям загиблих - ось напрями, на які слід звернути особливу увагу бійцям ДУК ПС, особливо тим, що не на фронті.

Війна йде не тільки на полі бою, війна йде за душі людей. Війна не тільки проти фізичного ворога, але й проти байдужості, колаборанства, наївної зачарованості, обману та політиканства на крові.

Майбутнє належить тим, хто кров'ю та жертвою здобув право творити Державу. Ці люди знають ціну Свободи!🇺🇦

Командир ДУК ПС Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ (ЛЕТУН)

Читайте також:
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45