Чим відрізняються багаті країни від бідних?

Опінії
01.09.2024, 15:18
Чим відрізняються багаті країни від бідних?
Фото: Facebook

Ганебне явище общипувача гуски заради грошей Данила Гетманцева — не український винахід. Подібні особи були й раніше в інших країнах світу.

Співвласник компанії "Нова Пошта"

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

А чим відрізняються багаті країни від бідних? — Перші протягом тривалого часу мали економічну свободу та низькі податки; всі багаті країни, без жодних винятків!

Підприємці у них встигли створити економічне диво, накопичили капітал, збільшили продуктивність праці. Натомість у бідних країнах ніколи не існувало економічної свободи, або вона була лише нетривалий термін, бо там завжди були тільки високі податки, суворі регулювання, завеликий державний апарат.

Підприємці навіть не мали шансів створити добробут, накопичити капітал, розвинути технології, збільшити продуктивність праці.  І коли чиновники вкотре підіймають податки у бідній країні, вони фіксують бідність та стримують ріст економіки та добробуту населення.

Це є кореневою проблемою, адже економіка, а не податки, є джерелом фінансування оборони. Скільки замучену корову не дій, чи кволого гусака не обскубуй, більше молока і пір'я ніяк не матимеш.

Підняттям податків можна лише остаточно відправити корову з гусаком на той світ, тобто дотиснути економіку до колапсу. Потрібно ставати багатою країною, бо бідній завжди бракуватиме ресурсів для захисту від зовнішнього агресора.

А для цього потрібно менше заважати підприємцям, знижувати податки, проводити дерегулювання, приватизацію та скорочення всіх невійськових бюджетних витрат. У нас, як ми бачимо, все роблять навпаки заради общипування пересічного українського гусака платника податків.

Читайте також:
Опінії
Узурпований блазнями та казнокрадами державний апарат України недієздатний. Саме це понад 100 років тому і призвело до поразки УНР.
07 січня, 07:17
Опінії
Обороноздатність країни пропорційна до сили та розміру економіки! На жаль, наша влада цього досі так і не зрозуміла.
02 січня, 12:37
Економіка
В Україні від початку року закрилися понад 250 тисяч ФОПів - Опендатабот
18.12.2024, 15:15
Економіка
З 02 січня 2025 року органи Казначейства працюватимуть у звичайному режимі.
13.12.2024, 17:25
Політика
Українців під час війни заганяють у боргові ями.
05.12.2024, 09:00