Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині

ІСТОРІЯ
02 червня, 10:24
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині
Фото: Facebook

Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.

Відповідні докази із села Жулин Львівської області надав учасник бойових дій та журналіст Ярослав Художник. На місцевому цвинтарі громада вшанувала пам'ять Героїв-повстанців із лав ОУН та УПА.

Полеглі у 1940-1950-х роках земляки боролися збройно проти червоного агресора з Москви, прагнучи відновити українську державність від Сяну до Дону та від гір Карпатських аж по Кавказькі. Нині їхній Чин надихає наших захисників у Силах оборони України.

Доволі знаково, що у церемонії взяла участь молодь із сусідніх Стрия та Моршина — діти фронтовиків, які із власного досвіду знають, чого вартує обмін свободи на дармовий хліб. Молебень провів парох села Жулин за підтримки капелана отця Івана Барабаша.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, що Горішні Плавні — одне із небагатьох міст області, де влада спільно із громадою розуміє важливість історії. Полтавським «зеленим ямщикам» явно не до того.

Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_1
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_3
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_5
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_7
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_9
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_11
Чин воїнів УПА вшанували на Львівщині_13
Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21