Чиї символи, того й влада: Сіоністи встановили менору на Майдані у роковини Голодомору 32-33 років

ПОЛІТИКА
28.11.2021, 18:25
Чиї символи, того й влада: Сіоністи встановили менору на Майдані у роковини Голодомору 32-33 років
Фото: РІСУ

Немає в них жодного каяття за своїх комісарів, які й були організаторами цього найжахливішого геноциду.

Вчора ввечері, у роковини голодомору 32-33 років, на Майдані встановили "найбільшу менору" — євреї збираються святкувати хануку.

Як я читаю цю акцію?

Лише як чергове приниження мого народу з боку сіоністів.

Декілька років поспіль вони намагаються просунути свої символи у всі знакові для українців місця, і їм це вдається, антиукраїнська влада їм у всьому сприяє, а, як відомо, чиї символи, того й влада.

Друге: вони встановили мінору вчора свідомо в річницю вшанування пам'яті загиблих від голодомору українців.

Щоби вчергове підкреслити, що вони — влада, і як на початку двадцятого сторіччя вони панували в Україні, так і зараз.

Немає в них жодного каяття за своїх комісарів, які й були організаторами цього найжахливішого геноциду: Каганович, Камінський, Троцький, Канцельсон, Реденс тощо.

Від цих прізвищ віє мороком і пеклом.

Держава Ізраїль дотепер не визнала голодомор геноцидом українського народу та й ніколи не визнає, бо ця держава чудово розуміє, представники якого етносу чинили цей геноцид.

Звісно, ми, як націоналістична організація, напишемо звернення до КМДА з проханням прибрати цю провокаційну незаконну споруду з Майдану, хоча не думаю, що це щось змінить.

Далі будемо думати над тим, як зупинити це ж...ке свавілля, це зухвале приниження нашої нації у святі для неї дні її одвічними кровопивцями.

Думати-то будемо, але що робити з їхнім постійним провокуванням справедливого народного гніву – народної Коліївщини?

Впевнений, з такою наполегливістю вони свого доб'ються.

Автор: український націоналіст Микола Коханівський
 

Читайте також:
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23 липня, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00
Війна
Охочих воювати за псевдоісторичну маячню Владіміра Путіна трохи далі від дивану на росії меншає з кожною пожежею у Білгороді та Брянську.
26 квітня, 07:09