Зеленський намагається вкрасти в українців історичну пам'ять та прищепити почуття вини перед євреями

ПОЛІТИКА
29.09.2021, 16:14
Зеленський намагається вкрасти в українців історичну пам'ять та прищепити почуття вини перед євреями

Не можна не помітити абсолютизації єврейських історичних питань в інформполітиці України.

Цими днями новинні стрічки рясніють повідомленнями про страту у Бабиному Яру близько 30 тисяч євреїв Києва.

Не залишився осторонь від цієї теми комік і актор Володимир Зеленський, який грає роль Президента України.

Отже, про що сьогодні, 29 вересня, оперативно повідомили на офіційному ресурсі Президента України:

Володимир Зеленський поклав квіти до пам’ятника євреям, страченим німецькими націонал-соціалістами у Бабиному Яру, та встановив лампадку до підніжжя пам’ятного єврейського знака "Менора".

Зеленський намагається вкрасти в українців історичну пам'ять та прищепити почуття вини перед євреями_1

"Збереження пам’яті про Другу світову війну, зокрема про трагедію Бабиного Яру та Голокосту, – наш обов’язок перед майбутніми поколіннями. Гідне вшанування пам’яті всіх загиблих – наш обов’язок перед минулими поколіннями", – висловив також переконання Володимир Зеленський.

Аналізуючи цю палку промову, можна зрозуміти і оцінити історичні та ідеологічні наративи єврея за національністю Зеленського, який печеться про збереження національної пам'яті євреїв.

Все згідно з принципом: забуті уроки історії можуть повторитися.

Але не може не виникнути просте питання, а до чого тут українці, а особливо наші діти?

Чому в усіх українських школах відбувається анонсований паном Зеленським національний урок(!!!), присвячений 80-м роковинам початку розстрілів німцями чужого для нас народу – євреїв?

Можна заперечити, що чужої біди не буває.

Але за 2,5 роки Зеленський та його слуги жодним словом не згадали про трагедію чеченців, третину яких знищила Росія вже тепер…

Або про трагедію палестинців, яких систематично нищить держава Ізраїль, не зупиняючись навіть перед вбивствами малих дітей.

Зеленський не анонсував жодного уроку в українських школах, де розповідалося б про героїчну боротьбу українців в УПА на три фронти

І, ба більше, раз мова йде про історію: чому Зеленський, наприклад, дотепер не анонсував жодного уроку в українських школах, де розповідалося б про героїчну боротьбу українців в УПА на три фронти – проти совєтських, польських та тих самих німецьких окупантів…

Не згадує пРезидент, що окупанту Гітлеру зламали хребет чотири Українські фронти й Українська повстанська армія.

...А вже виключно боротьба УПА перешкодила планам Сталіна окупувати всю Європу.

Тим самим українці врятували “стару, “аристократичну” бабусю” від коричневої та червоної зарази.

До слова, цю саму Європу наші предки рятували не один і не два рази – згадаємо, хто свого часу зупинив навали монголів та османів...

Саме такою є правдива історія, яка опирається виключно на факти.

Але ж у Зеленського наративи інші.

Тому він сьогодні і твердить про мільйони євреїв “знищених виключно в Україні”. 

Мимовільно, чи то, щоб упередити незадоволені висловлювання аборигенів, згадавши, що окрім євреїв в Бабиному Яру були вбиті й українці та роми.

Зокрема, Зеленський назвав “поетесу Олену Телігу”, при цьому не наголошуючи, що вона була учасницею українського визвольного руху – націоналісткою як і ще понад шість сотень членів ОУН, розстріляних в Бабиному Яру.

Не дивно, що Зеленський промовчав і про близько 10 мільйонів загиблих українців у 2 світовій війні (євреїв, навіть виходячи із вкрай завищених цифр, загинуло в рази менше-РЕД).

Справді, як же Вовка міг кинути тінь на розкручену на весь світ єврейську ідеологему про найбільш постраждалий народ під час 2 світової війни...

В цілому, не можна не помітити абсолютизації історичних, виключно єврейських, "домашніх" питань і у внутрішньоукраїнських дискурсах. Та все наполегливіших спроб зробити їх наріжним каменем в усій другій світовій війні.

Українцям намагаються прищепити комплекс меншовартості

Щоб не бути голослівними.

Подивімося лише “зворушливу виставу” презентовану ЗЕ-командою.

Ту саму із дівчинкою, показану в день святкування 30-річниці з Дня відновлення Незалежності України, і багато чого стане зрозумілим.

Про 2 світову війну автори фільму говорять виключно в контексті розстрілів євреїв

У виставі, згадуючи про Голодомор 32-33 року, в кращих традиціях ізраїльської пропаганди, наголошується на факті знищення непокірних селян в Україні, але не наголошуючи на їх етнічному стані – українці.

А про 2 світову війну, знову ж таки, автори фільму говорять виключно в контексті розстрілів євреїв та "загальнолюдей" (мабуть українців?-РЕД), яких змушували до рабської праці.

При цьому у виставі не прозвучало ані слова про героїчну боротьбу українського народу за свободу.

Разом з тим автори "шедевру" нам намагаються навіяти думку про бурхливий розвиток України в часи совєтського рабства, після закінчення 2 світової війни.

 І знову ж таки не згадуючи боротьби українців в концтаборах СССР та повстання політв'язнів, які пришвидшили розвал тюрми народів...

Ось саме так в українців намагаються вкрасти історичну пам'ять перетворити нас на безмовних гречкосіїв та водоносів чужих народів.

Забороняючи навіть обговорювати деякі з відомих привілейованих нині народів.

Не треба бути пророком, щоб побачити, що може бути далі. 

Вже тепер помітною є пропагандивна кампанія, мета якої виставити українців посібниками Гітлера.

Один з таких міфів ще в середині 1980-тих років “народила” радянська пропаганда – про, нібито, участь українців з Буковинського куреня у масових розстрілах євреїв у вересні 1941 року.

І цей міф тепер активно повторюється не лише в медіа, а часом навіть істориками.

В такий нехитрий спосіб українцям намагатимуться прищепити колективну вину в вигаданих злочинах, в яких ще й змусять каятися...

А в голому підсумку слуга неукраїнського народу Зеленський та кишенькова Верховна зРада, як злодій вночі, продовжують плідно працювати, прикрившись ручними силовиками, прибирають до рук українську землю, підприємства, надра.

При цьому закручуючи гайки, закриваючи рота ЗМІ, одним словом встановлюючи диктатуру.

І якщо українці так і не згадають: що ми?..Чиї сини? яких батьків? Ким? за що закуті?... Все буде як і обіцяв Зеленський, вони зроблять нас разом...

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19