Член ВЛК на Сумщині готується до відпочинку у тюрмі

КРИМІНАЛ
23.03.2025, 19:58
Член ВЛК на Сумщині готується до відпочинку у тюрмі

Затриманий «на гарячому» правоохоронцями чоловік брав хабарі готівкою у гривнях. Певно, потенційним ухилянтам бракувало валютних коштів.

Про це відзвітувала пресслужба Сумської обласної прокуратури, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Станом на тепер фігуранту вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю звільнення під заставу на суму 121 121 гривня.

Триває досудове розслідування за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України — затримана особа вимагала та одержала неправомірну вигоду. Санкція передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із конфіскацією майна.

«За клопотанням слідчого та прокурора Сумської окружної прокуратури лікарю-невропатологу однієї із лікарень Сумського району, якого арештовано за підозрою у хабарництві. Виконуючи вказівки керівництва, фігурант — фаховий медик — вимагав у жінки, яка проходить службу у добровольчому формуванні, 20 000 гривень неправомірної вигоди.

Чоловік мав встановити діагноз і подальше надання їй статусу придатної до військової служби лише у підрозділах забезпечення, та звільнить її від виконання завдань у зонах активних бойових дій. Під час одержання коштів лікаря затримали правоохоронці у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України», — заявили у прокуратурі Сумщини.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як хабарник із Генерального штабу Збройних Сил України відповідальний за появу сотень тисяч ухилянтів. На жаль, деякі люди на високих посадах у погонах не змінюються.

Читайте також:
Кримінал
33 мільйони застави та обмеження пересування.
вчора, 15:22
Кримінал
Служба безпеки заявила, що ліквідувала масштабну схему ухилення від мобілізації на Дніпропетровщині.
вчора, 13:44
Кримінал
Прокурор на судовому засіданні вказав, що в декларації Тимошенко відображені заощадження понад 4 млн доларів.
вчора, 12:07
Кримінал
Вищий антикорупційний суд обирає запобіжний захід для підозрюваної в корупції народної депутатки Юлії Тимошенко.
вчора, 11:13
Кримінал
Антикорупційною прокуратурою вживаються заходи для перевірки обставин, викладених у вказаному журналістському розслідуванні.
вчора, 10:23
Кримінал
Якимця вважають ключовою фігурою в неформальних комунікаціях між великим бізнесом, чиновниками та правоохоронцями.
15 січня, 21:46