Чому жодні активи російських олігархів в Україні досі не конфісковано?

Опінії
05.08.2022, 12:31
Чому жодні активи російських олігархів в Україні досі не конфісковано?

Сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.

(Текст подано в оригіналі без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Помилка - це ти, Єрмак, Татаров та решта твоїх корумпованих друзів, які нещадно грабують Україну навіть у розпал війни.

Чому жодні активи російських олігархів в Україні досі не конфісковано?_1

Також мені дуже цікаво, чому жодні (!) активи російських олігархів в Україні досі не конфісковано?

До прикладу, Олег Дєріпаска володіє в Україні Миколаївським глиноземним заводом і кар'єрами з видобування граніту.

Голова "Газпрому" Алєксєй Міллєр володіє часткою одного з київських ТЦ вартістю понад 1,2 млрд грн.

«Київстар» і «Моршинська», а також Альфа-банк, що належать «гаманцю путіну» Фрідману, також не перейшли у власність держави.

То будемо і далі розповідати, які погані наші західні партнери - так, пане Зеленський???

P.S.: сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.

Читайте також:
Опінії
Чи міг Ігор Смілянський законно очолювати «Укрпошту» з подвійним громадянством?
20 червня, 18:27
Опінії
Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
19 червня, 15:37
Війна
«Стрим Техно» накопичила майже пів мільярда гривень штрафів за держконтрактами
19 червня, 12:25
Політика
Парламент Фінляндії ухвалив закон, який скасовує багаторічну заборону на розміщення ядерного озброєння.
17 червня, 18:03
Політика
Держфінмоніторинг Проніна: фінансовий щит держави чи прикриття для схем?
17 червня, 11:44
Позиція
Кого Кравченко поставив у Полтаві.
15 червня, 13:01