«Чорний лебідь» бидломарафону щось затримується

ПОЛІТИКА
03 січня, 22:05
«Чорний лебідь» бидломарафону щось затримується
Фото: Facebook

Я вам зараз начисто знесу навіть подобу новорічного настрою, але що ж. ЗеКоМанда зовсім втратила клепку, плюччи в обличчя українській нації!

«Сіськадовськ», про який «йуморить» наглухо відбитий Квартал скотів, це те саме місто Скадовськ, в якому публічно стратили 56-річну місцеву медсестру Тетяну Мудренко за вигук «Скадовськ – це Україна!». Якби вона знала, що відбувається на неокупованій території України, можливо, й промовчала б, жила б.

Схибнутися можна від приниження, люті й безсилля!..
«Чорний лебідь» бидломарафону щось затримується_1

Вірно підмітив письменник Андрій Кокотюха, «подібні фраґменти від «ЗеКварталу» хвилин на 2-5, якими ілюструється чергове (вибачте на слові) гавно їхнього виробництва. І то... Нині ж зранку читаю чергові приклади їхнього так званого гумору, який знецінює все і вся в воюючій країні. Громадянами якої вони самі є. Це дивляться мільйони. І це мільйонам, мабуть, подобається. Змусити їх не дивитися «Кварталу» можливо лише в один спосіб: не показувати «Кварталу» по телевізору. Заклик не дивитися телевізор не спрацює. Радіо придумали, щоби його слухати, сказав колись Генріх Мюллер у фільмі про Штірліца».

Тож, доки є «Кварталу-95» у вільному безкоштовному доступі, доти зусилля критично і тверезо мислячих письменників, інтелектуалів тощо розширити аудиторію дорівнюють мінус одиниці. Можна скільки завгодно вбиватися, створюючи фільми й проєкти, наповнені правильними для України смислами, але по телевізору «Квартал-95» і нам усім лишається в колах однодумців переконувати себе, що ми працюємо на уми й серця громадян та наближаємо перемогу.

Скажімо відверто, саме «Квартал-95» у середині 2000-х почав кликати до нас війну, і це було підступно. Не він один, але ці далеко не ідіоти виявилися корисними для вови бункерного путіна, тож хай до «Кварталу-95» припливе якийсь чорненький лебедик...

Окремо додамо реакцію Скадовського міського голови Олександра Яковлєва, який засудив «Квартал-95» за недоречні жарти у новорічному ТБ-шоу й запропонував «кварталівцям» попросити вибачення. Він навів слова Симона Петлюри: «Гірші, ніж моcкaльcькi воші, можуть бути тільки українські гниди».

Ви можете уявити, щоб у 2018-му на Новий рік 8 годин поспіль ішло шоу «Roshen», яке було б оплачене з бюджетних коштів? А 8 годин бл*дського цирку «Кварталу-95» під час похоронів жертв обстрілів нікого навіть і не здивували; це ж незворотна моральна деградація суспільства.

А ось, якою була реакція бійчині-фронтовички Марусі Звіробій, котра торік поховала чоловіка: «А пам'ятаєте, коли, поки масово українців не почали хоронити, модно було гуцулів принижувати бридотними кварталівськими номерами? А українок повіями виставляти?  А тепер — ти ж дивись, на Схід та Південь перекинулися. Які ж ви відірвані від людського горя. Над чим смієтеся? Які ж бридкі... й ті, що на сцені, й ті що з цього ржуть. Не смішно, потвори.

Ви самі русскоязичні й діти ваших «кварталівців» русскоязичні. Пристосуванці довбані. Завтра путіна знову у сраку цілуватимете. Жоден з вас нічого не зробив, аби українізувати наших співгромадян за часи незалежності. Ви ж тільки реготали «какая разніца» і принижували всі українські цінності. А тут диви, як ми русскоязичних українців з гавном мішаєм, тупими виставляємо. Вони й самі переходять на українську без вашої допомоги, бо ви її не надавали. А тут просто взяли й вагон гівна вилили на співвітчизників».

І на останок, хотілося дізнатися, а про що після «сіськадовська» аналогічно «пожартує» так званий «Квартал-95»? Може, про Бучу й Маріуполь чи про Бахмут і Авдіївку, або про Мелітополь і Херсон...

Звісно, про все, крім Баканова та Чонгар! «Квартал-95» був і залишається раковою пухлиною на тілі України, що повинна бути прооперована й знищена.
Автор : Леся Поруцька-Сакович
Читайте також:
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40
Політика
У 2023 році його дружина задекларувала будинок, земельну ділянку та квартиру у Польщі.
02 квітня, 10:07