Чотири гелікоптери за 18 хвилин

12.10.2022, 14:03
Чотири гелікоптери за 18 хвилин

Генштаб повідомив про успіхи ЗСУ

Українські захисники зранку, 12 жовтня, за 18 хвилин збили чотири ударних вертольоти окупантів.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

«З 8.40 по 8.58 12 жовтня, на півдні України, зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил знищено щонайменше чотири ударних вертольоти противника (імовірно Ка-52), які здійснювали вогневу підтримку наземних окупаційних військ на південному напрямку», – зазначається у повідомленні.

За попередніми даними, один вертоліт впав на звільненій від окупантів території, решта – за лінією зіткнення.

«Бойова робота велась по ще двох вертольотах, тому є велика імовірність, що кількість підтверджених збитих вертольотів збільшиться!», – зазначили  Генштабі.

Читайте також:
Війна
У лавах Сил оборони України воює чимало добровольців з усього світу, які приїхали за покликом серця. Їм не байдужа доля вільної Європи.
17 лютого, 19:29
Війна
Національна гвардія щоденно тримає руку на пульсі безпеки найбільшого міста Сходу України під час комендантської години. Окупантів знищують.
16 лютого, 10:34
Війна
Від початку повномасштабної війни українські військовослужбовці збили 369 літаків.
08 лютого, 16:05
Війна
У кількох десятках кілометрах на Схід від Сумщини наші оборонці звільнили від терористів село Махновка. Нині там майорить синьо-жовтий стяг.
10 січня, 06:01
Війна
Повітряні сили ЗСУ днями атакували підприємство у Ростовській області
26.12.2024, 11:38