ЦРУ секретно навчає ССО методам «повстанської війни»

СВІТ
15.01.2022, 15:42
ЦРУ секретно навчає ССО методам «повстанської війни»
Фото: Yahoo! News

З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.

Такі відомості оприлюднило видання "Yahoo! News", посилаючися на колишніх і чинних співробітників розвідки США, інформує агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що відповідну секретну програму створено за президентської адміністрації Барака Обами наприкінці 2014 року (тобто, після вторгнення РФ до України та окупації Криму з частиною Донеччини й Луганщини – прим. ред.).

Безпосередньо керує інтенсивною підготовкою українських офіцерів-спецпризначенців і розвідників один із департаментів ЦРУ.

Тренування відбуваються на постійній основі з весни 2015 року на базі десь на Півдні США; там бійців ЗСУ навчають поводитися зі спецзброєю, маскуватися, орієнтуватися на місцевості, тактиці "прикриття та переміщення", розвідці та іншим напрямам.

«Мета програми полягає у відсічі чи опору можливому нападу з боку Росії. Навчені у нас групи українських військовослужбовців відіграють вирішальну роль у гібридній війні проти РФ, особливо на тлі останнього геополітичного напруження», – прокоментували ситуацію джерела видання "Yahoo! News".

Також відомо, що для надання тактичних порад своїм вихованцям із лав ЗСУ, деякі агенти ЦРУ навіть приїжджали на Схід України.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", для бійців ССО пропонують надати особливі розвідувальні повноваження.

Читайте також:
Кримінал
Законспірований шпигун кремлівської спеціальної служби мав завдання стати частиною кавказької діаспори та організувати вбивства.
16 травня, 20:56
Світ
Ресурсна федерація московії продовжить самоізоляціоністські заходи із метою подальшої консервації авторитарного мілітаризованого режиму.
13 лютого, 18:17
Кримінал
Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".
28.08.2022, 18:12
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08.04.2022, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18.03.2022, 19:14