Ця війна має закінчитися не лише знищенням московії

Опінії
13.12.2022, 09:15
Ця війна має закінчитися не лише знищенням московії
Фото: Facebook

Поки Верховна Рада сяк-так працює, засуджуючи зовнішнього тероризму (РФ), наш внутрішній ворог прагне залишитись на другому плані.

Український політик, народний депутат України

А він – не менш страшний, як багато хто міг би собі подумати. Ховаючись у кризові часи, він маскує свої підлі діяння під позірні "благі наміри".

Війна закінчиться не лише знищенням московії, а тоді, коли буде знищений і внутрішній ворог. Інакше ми будемо ходити по колу, щоразу наступаючи на ті самі граблі, що й після двох революцій.

Вважаю, що найперше маємо позбутися всіх фарбованих лисів у владі, які змінюють назви та принципи, хоча в душі залишаються тими самими "ділками". Але це ще не все!..

Далі мусимо очиститися від ФееСБешників у рясах, які через Московський патріархат кожного дня вставляють ножа в спину нашим захисникам. Ці нелюди проводять російську пропаганду, зливають місця дислокації бійців, зомбують найбільш вразливе населення.

Ну, і на останок – нам, українцям, як нації, слід розібратися зі зрадниками та колаборантами, котрі досі не покарані з 2014 року. Адже люстрація мусить бути, без неї ніяк, особливо по нашій Перемозі.

Читайте також:
Війна
За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.
25 лютого, 20:56
Світ
Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.
24 лютого, 20:58
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44