Державна система в Україні працює не на народ, а на зрадників і пристосуванців, – боєць ЗСУ

ПОЛІТИКА
03 липня, 08:06
Державна система в Україні працює не на народ, а на зрадників і пристосуванців, – боєць ЗСУ

Наперекір повномасштабній російській агресії з України нікуди не зникли зрадники, манкурти та колаборанти; вони на час причаїлися.

Таку думку висловив оборонець Луганської області, військовослужбовець Збройних Сил Михайло Лука на позивний "Магнат", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Український захисник наголошує, що всім нам потрібно подолати внутрішніх ворогів до повноцінної перемоги у майбутньому, бо без цього всі зусилля на фронті можуть зійти нанівець.

«Наша влада чомусь не веде вперед суспільство, а доганяє його. От сиджу і думаю скільки ще має загинути наших захисників для того, щоб члени ОПЗЖ (зрадників набагато більше, тільки ці яскраво виражені) хоча б відправили для початку до СІЗО і розпочали процес підготовки для них покарання. 129-й день повномасштабної війни, а правоохоронні органи їблують і не показують бажаного результату. Система не хоче працювати на Україну зараз, можливо, запрацює після нашої перемоги», – заявив Михайло Лука.

Боєць на псевдо "Магнат", який відзначився у боях за Сіверськодонецьк і Лисичанськ, додає, що поки на фронті триває визвольна борня з окупантами, у тилу досі при владі знаходяться ті, хто кликав агресора і готовий працювати на Кремль.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що теперішня заборона проросійських партій, утім, не гарантує, що історія з ними не повториться знову під новою назвою, але і зі старими членами.

Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34