Ця війна відбувається у фарватері Шевченкової ідеї, – боєць ДУК ПС Дмитро Савченко

ВІЙНА
24 квітня, 09:37
Ця війна відбувається у фарватері Шевченкової ідеї, – боєць ДУК ПС Дмитро Савченко

Вся українська генерація і минулого, і майбутнього, і нинішнього об'єдналася проти зовнішнього історичного ворога, яким є росія.

Такими думками з громадянами "по той бік екрану" поділився наш головний редактор і боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Дмитро Савченко.

Він переконаний, найгарячіша фаза бойових дій проти російського загарбника триватиме щонайдовше до 9 травня – сакральної дати рашизму.

«Ми знаємо, що у цей день відбудеться шабаш на Червоній площі – "побєдобєсіє" – і до 9 травня президенту ворожої держави потрібно буде перед своїм суспільством показати "трофеї". І тому він зараз, до 9 травня, намагається у режимі форсажу вигризти якомога більше окупованих територій України, для того, щоби лохі з росії зрозуміли, що їхня так звана "спецоперація" не є марно. Хоча вона є марною, вона є провальною... Ми однозначно переможемо», – зазначив Дмитро Савченко.

Крім того, наш головний редактор закликав українців не тішити себе ілюзіями та сподіватися на повернення колишнього мирного життя, якого не буде, допоки існує хижа недорозвинена московія (подробиці у відео нижче – прим. ред.).

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький перевірив роботу найвмотивованішого блокпоста.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.
29 листопада, 08:56
Некролог
25-річний Джонатан Ценґ віддав своє життя у боях на Сході проти російського окупаційно-терористичного контингенту.
07 листопада, 09:00
Війна
Розгортання московитами повномасштабної війни 24 лютого 2022 року змусило влитися у лави Збройних Сил України тих, хто досі був самостійним.
15 серпня, 08:54
Війна
Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.
08 серпня, 07:01
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15 червня, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11 червня, 18:18