Ця війна відбувається у фарватері Шевченкової ідеї, – боєць ДУК ПС Дмитро Савченко

ВІЙНА
24 квітня, 09:37
Ця війна відбувається у фарватері Шевченкової ідеї, – боєць ДУК ПС Дмитро Савченко

Вся українська генерація і минулого, і майбутнього, і нинішнього об'єдналася проти зовнішнього історичного ворога, яким є росія.

Такими думками з громадянами "по той бік екрану" поділився наш головний редактор і боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Дмитро Савченко.

Він переконаний, найгарячіша фаза бойових дій проти російського загарбника триватиме щонайдовше до 9 травня – сакральної дати рашизму.

«Ми знаємо, що у цей день відбудеться шабаш на Червоній площі – "побєдобєсіє" – і до 9 травня президенту ворожої держави потрібно буде перед своїм суспільством показати "трофеї". І тому він зараз, до 9 травня, намагається у режимі форсажу вигризти якомога більше окупованих територій України, для того, щоби лохі з росії зрозуміли, що їхня так звана "спецоперація" не є марно. Хоча вона є марною, вона є провальною... Ми однозначно переможемо», – зазначив Дмитро Савченко.

Крім того, наш головний редактор закликав українців не тішити себе ілюзіями та сподіватися на повернення колишнього мирного життя, якого не буде, допоки існує хижа недорозвинена московія (подробиці у відео нижче – прим. ред.).

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький перевірив роботу найвмотивованішого блокпоста.

Читайте також:
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15 червня, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11 червня, 18:18
Війна
Нещодавно він потрапив під потужний ворожий вогонь, у цьому бою ледь не загинув його товариш
29 травня, 11:45
Війна
Російська тактика ведення агресії виключно терором не зазнала сильних змін, тому захисники України готові гнати ворога звідусіль.
08 квітня, 21:58
Війна
Українська столиця перетворилася на могутню і добре захищену фортецю, на варті якої стоять і націоналісти-правосекторівці.
12 березня, 18:24
Історія
Ворога потрібно бити там де тільки можливо, а не чекати його покірливо на своїй землі
17 лютого, 19:26