Український народ нарешті сам вирішує свою долю

ВІЙНА
15.04.2022, 17:26
Український народ нарешті сам вирішує свою долю

Спостереження бійця Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" на псевдо "Химера" про поточну війну з російською навалою.

Нашу націю не здолати й не зробити слухняними рабами, такими, як московити! Чому? А ось хоча б тому:

  1. Іде бій, а бабуся біжить до нас (навіщо?). Працюють гради, арта, міномети. Де в цей час українці? Правильно, на вулиці! Вгадують, що вдарило! Їх звідти треба розганяти криками, і змушувати ховатися в укриття.
  2. Московити записали звернення до українки, де ці сцикуни, щось там втирали. Московити, які не мають ні честі, ні духу, які не можуть подолати опір українців і тупо розносять міста вщент. Кадирівці, які пиляють тіктоки, і які насправді є псами режиму, які зрадили свою свободу. Буряти й решта чучмеків, які перекинули засраний дерев'яний туалет, і з нього зробили стіл.

Ну серйозно? Дебіли! Адже саме для них на сухпаях написана інструкція з приготування чаю.

І ось вони збираються перемогти Україну? УКРАЇНЦІВ? Навіть, якщо держава не створить свій аналог "Моссаду", який шукатиме і мінусуватиме убивць, катів і гвалтівників – це зробить сам Народ!

А чому? Бо ми, як ті бджоли, працюємо, збираємо мед, виховуємо молоде покоління, піклуємось про старше, але, якщо якесь падло залізе у наш вулик... Ну, ви й самі зрозуміли.

А, і привіт колаборантам, які здавали позиції розташування наших сил (Добробатів, ЗСУ, ТрО, НацПолу, ДПСУ, ДСНС). Ми вас знайдемо, і дай Боже, щоби СБУ вас знайшли швидше.

Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42