Данило Гетманцев продовжує справу Миколи Азарова

Опінії
19 січня, 08:33
Данило Гетманцев продовжує справу Миколи Азарова
Фото: Facebook

"Зелений" фіскал із Верховної Ради грабує збіднілих через війну українців. Соратник Володимира Зеленського наживається на людях.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Хочете знати внутрішнього ворога в обличчя? Знайомтеся: Данило Гетманцев – вихованець і продовжувач азаровщини. Експомічник депутата регіонала Володимира Сівковича.

Нині Гетманцев – голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Саме він нині визначає економічну політику України.

Йому беззастережно довіряє президент, водночас уся підприємницька спільнота не може впоратися з цим діячем. Не спрацювали жодні звернення, збори підписів і відкриті листи великого і малого бізнесу Зеленському з вимогою звільнення цього персонажа з неофіційної посади головного ідеолога фіскалізації України.

За останні роки його діяльність призвела до масового закриття десятків тисяч українських компаній та підприємств, виходу сотень тисяч людей з підприємницької діяльності. Хтось пішов у тінь, хтось у безробітні, а хтось виїхав на еміграцію.

Остання заява Гетманцев: він збирається повністю ліквідувати "спрощенку", під приводом боротьби з ухилянням від податків. І це під час війни та у часи економічної руйнації!

Це приблизно так, начебто лікар бив молотком по голові пацієнта, а отримавши скаргу від нещасного на головний біль після таких "лікувальних" процедур, той таки "лікар" запропонував відрубати хворому голову з метою припинення болю. Гетманцев працює саме за цією хворою методою.

Читайте також:
Виміри
Як вдається командиру тилової військової частини Ігорю Іванченку уникати відповідальності за корупцію ?
22 березня, 19:05
Політика
Гео Лерос звинуватив Зеленського та Єрмака у розкраданнях під час оборонних закупівель
22 березня, 13:00
Кримінал
Бородянка потерпає від схем родини Остапченків
21 березня, 10:55
Опінії
Міністр енергетики Галущенко погрожує журналістам органами, що відповідають за нацбезпеку і контррозвідку.
20 березня, 10:05
Політика
Підрядники Міноборони перепродують картоплю та яблука для ЗСУ вдвічі дорожче закупівельних цін
17 березня, 15:40
Опінії
Дуже цікава тиша серед бідось про залишення Коболєва на свободі.
17 березня, 08:55