Данило Гетманцев продовжує справу Миколи Азарова

Опінії
19.01.2023, 08:33
Данило Гетманцев продовжує справу Миколи Азарова
Фото: Facebook

"Зелений" фіскал із Верховної Ради грабує збіднілих через війну українців. Соратник Володимира Зеленського наживається на людях.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Хочете знати внутрішнього ворога в обличчя? Знайомтеся: Данило Гетманцев – вихованець і продовжувач азаровщини. Експомічник депутата регіонала Володимира Сівковича.

Нині Гетманцев – голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Саме він нині визначає економічну політику України.

Йому беззастережно довіряє президент, водночас уся підприємницька спільнота не може впоратися з цим діячем. Не спрацювали жодні звернення, збори підписів і відкриті листи великого і малого бізнесу Зеленському з вимогою звільнення цього персонажа з неофіційної посади головного ідеолога фіскалізації України.

За останні роки його діяльність призвела до масового закриття десятків тисяч українських компаній та підприємств, виходу сотень тисяч людей з підприємницької діяльності. Хтось пішов у тінь, хтось у безробітні, а хтось виїхав на еміграцію.

Остання заява Гетманцев: він збирається повністю ліквідувати "спрощенку", під приводом боротьби з ухилянням від податків. І це під час війни та у часи економічної руйнації!

Це приблизно так, начебто лікар бив молотком по голові пацієнта, а отримавши скаргу від нещасного на головний біль після таких "лікувальних" процедур, той таки "лікар" запропонував відрубати хворому голову з метою припинення болю. Гетманцев працює саме за цією хворою методою.

Читайте також:
Політика
Державний інспектор Львівської митниці Юлія Дрига, яка засвітила одяг і аксесуари вартістю $8 тис., нічого з цього не внесла до декларації.
вчора, 15:09
Політика
Обсяг відмивання грошей завдяки агроекспорту перевищив $7 млрд.
12 квітня, 11:12
Політика
«Зерновий коридор» може зникнути через масову корупцію в Держпродспоживслужбі
12 квітня, 09:04
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41
Кримінал
ВАКС продовжив до 26 травня строк дії обов'язків, покладених на колишнього голову Полтавської ОДА Валерія Головка.
11 квітня, 15:18
Кримінал
Державі завдано збитків на 26 млн грн
11 квітня, 09:24