Данілов визнав, що Безугла — російська шпигунка

Опінії
27.11.2023, 18:32
Данілов визнав, що Безугла — російська шпигунка
Фото: Facebook

Мар'яна Володимирівна публічно «вскрилася». Тепер цю консерву крім хіба Андрія Єрмака навіть Кремль не стане використовувати.

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

О, ще один мамкин «майданівець-3» виліз: «росія активізувала своїх шпигунів в Україні», — заявив таваріщ Данілов. За словами секретаря РНБО, мета російських агентів — «вбити клин між політичним і військовим керівництвом України, а також розпалити антиурядові настрої серед населення».

Данілов зазначив, що росія намагається скористатися «так званою напругою» між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним. Що, серйозно?

І тут мені згадалося, як вже кілька тижнів поспіль безум(гл)а потвора щоденно розкачує конфлікт між ОП і Залужним: вчора прямо закликала його піти, а сьогодні, не дивлячись на цунамі народного гніву, продовжує звинувачувати командування ЗСУ в некомпетентності й у всіх гріхах.

Тож, у мене питання — «Ви там зовсім й*бу дали, чортові виплодки?». Дебіли, які навіть не здатні підчас війни говорити одним голосом й домовитися навіть між собою.

Мережа шпигунів, яку очолює ваша мар'яша? Заступник комітету по обороні в Раді, чи ряжений в чужі шеврони клоун жовква?

Або, може, дешевий паяц арахамія? Які всі за останні дні публічно гавкали на Залужного та військових тоді, як жодного звуку з боку армії — не було і не могло бути.

Знаєте, більш тупорилих й імпотентних істот при владі в Україні просто не було — їх фінал буде дуже хріновим. Головне, щоби вони за собою всю країну не потягли, а шанси на це більшають з кожним днем і подібним енурезним висером цього секретаря РНБО.

Данілов визнав, що Безугла — російська шпигунка_1
Читайте також:
Політика
Складність війни для нас полягає ще й тому, що крім фронту, Україна має вирішувати також і проблеми тилу. Нині тил гниє зсередини.
18 липня, 20:34
Політика
Голова держави Андрій Єрмак може замінити президента. Для цього він випустив в інформаційне поле свого пішака в óбразі критика влади.
25 червня, 13:44
Полтава
Однопартієць Олександра Мамая та Ігоря Коломойського вважає, що Україна своє віджила. Хоча, як і вони, продовжує визискувати з українців.
25 червня, 06:08
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45