Данілов визнав, що Безугла — російська шпигунка

Опінії
27.11.2023, 18:32
Данілов визнав, що Безугла — російська шпигунка
Фото: Facebook

Мар'яна Володимирівна публічно «вскрилася». Тепер цю консерву крім хіба Андрія Єрмака навіть Кремль не стане використовувати.

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

О, ще один мамкин «майданівець-3» виліз: «росія активізувала своїх шпигунів в Україні», — заявив таваріщ Данілов. За словами секретаря РНБО, мета російських агентів — «вбити клин між політичним і військовим керівництвом України, а також розпалити антиурядові настрої серед населення».

Данілов зазначив, що росія намагається скористатися «так званою напругою» між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним. Що, серйозно?

І тут мені згадалося, як вже кілька тижнів поспіль безум(гл)а потвора щоденно розкачує конфлікт між ОП і Залужним: вчора прямо закликала його піти, а сьогодні, не дивлячись на цунамі народного гніву, продовжує звинувачувати командування ЗСУ в некомпетентності й у всіх гріхах.

Тож, у мене питання — «Ви там зовсім й*бу дали, чортові виплодки?». Дебіли, які навіть не здатні підчас війни говорити одним голосом й домовитися навіть між собою.

Мережа шпигунів, яку очолює ваша мар'яша? Заступник комітету по обороні в Раді, чи ряжений в чужі шеврони клоун жовква?

Або, може, дешевий паяц арахамія? Які всі за останні дні публічно гавкали на Залужного та військових тоді, як жодного звуку з боку армії — не було і не могло бути.

Знаєте, більш тупорилих й імпотентних істот при владі в Україні просто не було — їх фінал буде дуже хріновим. Головне, щоби вони за собою всю країну не потягли, а шанси на це більшають з кожним днем і подібним енурезним висером цього секретаря РНБО.

Данілов визнав, що Безугла — російська шпигунка_1
Читайте також:
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53
Полтава
Роками Диканська громада не бачила і не чула наближених до олігарха Олега Кулініча партійців. Там, де вони, — суцільні корупційний схематоз.
02 лютого, 12:31
Кримінал
41-річного депутата муніципальної ради Ріу-ді-Жанейру Карлуша Болсонару звинувачено у «незаконному шпигунстві». Він стежив за опонентами.
31 січня, 12:31
Опінії
У нас із вами нікого немає, окрім нас із вами. Все, що треба зробити, ніхто за нас не зробить, навіть сумні клоуни з Банкової...
22.12.2023, 07:09