ДБР викрило ОЗУ, очолюване поліціянтами, яке займалося крадіжками вугілля з вагонів “Укрзалізниці”

КРИМІНАЛ
18 червня, 14:33
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Буг

Ділками крали вагонами, вони “заробляли” так мільйони гривень.

ДБР спільно зі спецпідрозділом СБУ провели масштабну операцію щодо викриття та затримання членів потужної злочинної організації, яка розкрадала вугілля та інше майно з вантажних вагонів “Укрзалізниці”.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

“За даними слідства, це злочинне утворення було добре організоване, мало чітку структуру та ієрархію. До організації входило понад 30 осіб з-поміж правоохоронців, працівників залізниці та цивільних громадян, - наголошують в ДБР.

Зазначається, що злочинці ретельно розробляли зухвалі плани пограбувань та чітко розподіляли між собою ролі.

За даними ДБР, щоб пограбувати потяг, його зупиняли у визначеному місці члени банди, які працювали у воєнізованій охороні залізниці. Потім інші учасники організації перевантажували вугілля у вантажівки.

Угруповання мало у своєму розпорядженні десятки вантажівок, якими вони караваном вивозили викрадене. За один раз група могла вкрасти до 100 тонн вугілля, на операцію витрачалось лише від 30 хв до 1 години. Працівники поліції у Запорізькій області, які входили до угруповання, забезпечували “прикриття” від правоохоронних органів”, - йдеться в повідомленні.

За попередніми підрахунками, на крадіжках вугілля ділки мали мільйонні прибутки.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян рекомендував Зеленському відігнати Шефіра і Тимошенка від Укрзалізниці. “Бо саме вони стоять за корупційними схемами на залізниці”.

Читайте також:
У межах Васильківської об'єднаної територіальної громади виявлено піщаний кар'єр, власники якого не мають жодних дозволів і ліцензій.
11 червня, 08:12
Недобросовісний споживач повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано 537,5 тис. грн
12 березня, 14:05
Володимиру Зеленському слід замислитися про своє політичне майбутнє на тлі американських санкцій проти Ігоря Коломойського.
06 березня, 19:04
До спалаху клептоманії в лавах тостуючої (Зе - ©) партії.
12 лютого, 13:22
Підлеглі Івана Баканова продовжують перевіряти фірми, які наживаються на урядовій інфраструктурній програмі "Велике будівництво".
10 лютого, 11:06
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21.09.2020, 15:15