Спритні ділки організували на Київщині незаконний видобуток піску

КРИМІНАЛ
11 червня, 08:12
Спритні ділки організували на Київщині незаконний видобуток піску
Фото: Facebook

У межах Васильківської об'єднаної територіальної громади виявлено піщаний кар'єр, власники якого не мають жодних дозволів і ліцензій.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук, оприлюднивши відповідний відеодоказ.

Він стверджує, що курують процес крадіжки надр місцеві феодали, котрі вже заплатили правоохоронним органам певну суму за їхнє невтручання.

«Незаконний видобуток піску організований "смотрящим" за Васильковом від родини аґроолігархів Засух Артаком Алояном поруч зі своїм будинком на вулиці Тракторній. Незаконно на мільйони гривень потужною спеціалізованою технікою видобувається пісок і продається куди заманеться і в тому числі органам місцевого самоврядування. А Прокуратура, Нацполіція та СБУ в упор нічого не бачать, бо, зі слів того ж таки Артака, всім за все уплачено. Президент Володимир Зеленський ініціював перед РНБО ревізію всіх надрокористувачів які в різний спосіб видобувають корисні копалини й у тому числі пісок. Але Артаку срать на президента і його ревізію — техніка видобуває пісок день і ніч», — зазначив Ігор Мосійчук.

У зв'язку з цим екснардеп публічно звертається до всіх правоохоронних органів, депутатів Васильківської міської ради та Київської обласної ради негайно розібратися у ситуації й притягнути винних до відповідальності.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Полтавську область також із новою силою захлиснула хвиля крадіжок надр.

Читайте також:
Недобросовісний споживач повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано 537,5 тис. грн
12 березня, 14:05
Володимиру Зеленському слід замислитися про своє політичне майбутнє на тлі американських санкцій проти Ігоря Коломойського.
06 березня, 19:04
До спалаху клептоманії в лавах тостуючої (Зе - ©) партії.
12 лютого, 13:22
Підлеглі Івана Баканова продовжують перевіряти фірми, які наживаються на урядовій інфраструктурній програмі "Велике будівництво".
10 лютого, 11:06
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21.09.2020, 15:15
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
19.09.2020, 13:00