Демократії загрожує найбільша з часу Другої світової війни криза, – британське МЗС

СВІТ
17.03.2021, 11:34
Демократії загрожує найбільша з часу Другої світової війни криза, – британське МЗС
Фото: News Chant

Загальний рівень демократії у всьому світі істотно знизився і продовжуватиме знижуватися на тлі коронавірусної пандемії.

Про це на Американському форумі з безпеки заявив міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб, передає видання "Reuters".

За словами урядовця, автократичні й тоталітарні режими, присутні у деяких країнах, становлять загрозу для глобальної стабільності та процвітання.

«На цьому тижні Велика Британія оголосила про перегляд своєї зовнішньої та оборонної політики з метою завадити зростанню впливів комуністичного Китаю, особливо в Індо-Тихоокеанському регіоні. Ми пропонуємо новий порядок денний, в якому наша місія полягає у тому, щоби стати силою добра у світі, коли демократія відступає», – зазначив очільник британського МЗС.

Домінік Рааб також додав, що пандемія COVID-19 зіграла на руку авторитарним режимам, чий сукупний економічний розвиток, очікувано, перевищить загальний обсяг виробництва світових демократій.

«Тиранія багатша за свободу і це для нас важливо зараз. Адже стабільні демократичні держави, як наша, що поважають свободу, набагато рідше провокують війни. Вони також не сприяють тероризму і не скеровують великі потоки мігрантів у відомому напрямку задля дестабілізації демократії. Без влади, без економічного, військового, дипломатичного і культурного впливу ми нічого не можемо змінити на краще», – підсумував міністр.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що найбільші військові навчання за останні десятиліття під керівництвом армії США починаються в Європі.

Читайте також:
Світ
Туреччина має намір отримати знижку понад 25% на російський газ - Bloomberg
08 грудня, 15:22
Світ
Якщо Іран передасть рф ракети чи допоможе будувати військові виробничі потужності, то він "перетне нову межу".
04 грудня, 12:15
Політика
Також країни прагнуть притягнути рф до відповідальності за воєнні злочини
02 грудня, 10:05
Опінії
Новітня зброя не надається нам через засилля рашистських джеймсів з бондами.
01 грудня, 10:57
Світ
Вплив путіна на союзників дуже крихкий
26 листопада, 13:21
Світ
Кавказький вузол усе більше обростає новими учасниками. Єреван і Баку все ще не є самостійними гравцями навіть на тлі фіаско Москви.
25 листопада, 17:01