Демократії загрожує найбільша з часу Другої світової війни криза, – британське МЗС

СВІТ
17.03.2021, 11:34
Демократії загрожує найбільша з часу Другої світової війни криза, – британське МЗС
Фото: News Chant

Загальний рівень демократії у всьому світі істотно знизився і продовжуватиме знижуватися на тлі коронавірусної пандемії.

Про це на Американському форумі з безпеки заявив міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб, передає видання "Reuters".

За словами урядовця, автократичні й тоталітарні режими, присутні у деяких країнах, становлять загрозу для глобальної стабільності та процвітання.

«На цьому тижні Велика Британія оголосила про перегляд своєї зовнішньої та оборонної політики з метою завадити зростанню впливів комуністичного Китаю, особливо в Індо-Тихоокеанському регіоні. Ми пропонуємо новий порядок денний, в якому наша місія полягає у тому, щоби стати силою добра у світі, коли демократія відступає», – зазначив очільник британського МЗС.

Домінік Рааб також додав, що пандемія COVID-19 зіграла на руку авторитарним режимам, чий сукупний економічний розвиток, очікувано, перевищить загальний обсяг виробництва світових демократій.

«Тиранія багатша за свободу і це для нас важливо зараз. Адже стабільні демократичні держави, як наша, що поважають свободу, набагато рідше провокують війни. Вони також не сприяють тероризму і не скеровують великі потоки мігрантів у відомому напрямку задля дестабілізації демократії. Без влади, без економічного, військового, дипломатичного і культурного впливу ми нічого не можемо змінити на краще», – підсумував міністр.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що найбільші військові навчання за останні десятиліття під керівництвом армії США починаються в Європі.

Читайте також:
Світ
Карабах був, є і залишається суверенною територією незалежної Азербайджанської республіки, якби його не хотіли привласнити в Єревані.
23 травня, 20:43
Світ
США готові застосувати війська у разі агресії Китаю проти Тайваню.
23 травня, 14:25
Світ
Кошти будуть спрямовані на військову та гуманітарну підтримку нашої країни
21 травня, 14:53
Світ
Провідні китайські експерти здійснили ретельний аналіз російсько-української війни, дійшовши невтішного і дуже категоричного висновку.
19 травня, 17:01
Світ
18 травня посольство США в Україні офіційно поновило свою роботу в Києві
19 травня, 09:59
Світ
Джо Байден запевнив, що США готові допомагати двом північноєвропейським країнам навіть у період до їх вступу до Альянсу
18 травня, 22:00