Депутати Батьківщини поклали око на унікальні землі Полтавської дослідної станції

ПОЛІТИКА
21.08.2020, 16:59
Олег Бєлоножко та Андрій Матковський.
Олег Бєлоножко та Андрій Матковський.
Фото: Фото для колажу – zmist.pl.ua та topnews.pl.ua

Матковський і Бєлоножко планують там будувати котеджі.

Депутати міської ради наприкінці каденції можуть зробити “дембельский акорд” і роздерибанити землю найстарішої науково-дослідної установи України – станції ім. М.Вавілова.

Зокрема, стало відомо, що проєктом нового Генерального плану міста передбачено приватну забудову на 62 га особливо цінних ґрунтів. Де уже 136 років триває унікальний науковий експеримент! Просто тут планують збудувати котеджі. Замість жита, що незмінно росте тут всі ці роки, так само як і поле з цілиною.

18 серпня ц.р. у Галереї мистецтв відбулися громадські слухання щодо нового Генерального плану міста. На яких головний архітектор Полтави Микола Шевельов підтвердив, що планують роздати (!!!) землі Дослідної станції під забудову.

Про це тепер пишуть вже не лише полтавські журналісти – питання виходить на загальноукраїнський рівень.

Втім, і розголос, судячи з усього, не зупиняє ділків. Ініціатори приватної забудови на території станції члени партії “Батьківщина” екс-міський голова Полтави Андрій Матковський, Олег Бєлоножко і перший заступник чинного міського голови, що відповідає за містобудування й земельні питання Ігор Федій очевидно зрозуміли, що полтавці більше не проголосують за даний склад міської ради, тому і поспішають прибрати до рук те, що, на їх думку, погано лежить.

Довідка

Дослідна станція має колосальну цінність. Тут зберігається оригінальна карта ґрунтів Полтавщини, складена за підсумками Докучаєвської експедиції у 1893 році.

Величезну наукову цінність мають законсервовані зразки ґрунтів з ділянки з беззмінним житом, яким уже 136 років.

На Полтавському дослідному полі проходили практику перший президент Всесоюзної сільгоспакадемії Микола Вавілов. А За весь час існування тут побували й працювали над розвитком станції понад 120 відомих науковців.

Дослідна станція прислужилася науці українській та світовій. Науковими рекомендаціями вчених Полтавської сільськогосподарської дослідної станції скористалися аграрії в багатьох країнах.

Зауважимо, що масовий дерибан землі – схема стандартна далеко не лише в Полтаві, але нинішня міська влада посягнула мало не на святе – на найстарішу в Україні науково-дослідну станцію.

Характеризуючим є те, що навіть німці в часи окупації не зупинили науковий експеримент, а тут депутати від “Батьківщини” намалювалися зі своїми котеджами...

На такі варварські дії пішли депутати політичної сили, яка на словах виступає проти продажу земель сільгосппризначення.

На практиці ж члени полтавської “Батьківщини” стоять в перших рядах тих, хто дерибанить українські землі.

Навіть німці в часи окупації не зупинили науковий експеримент, а тут депутати від Батьківщини намалювалися зі своїми котеджами...

Щоб не бути голослівними згадаємо і інші досягнення екс-мера і тепер знову кандидата в мери. Його “досягнення” промовисто свідчать на користь версії, що фокуси з дерибаном землі Полтавської дослідної станції – це прояв патологічної й, певно, непереборної жадібності політикана.

А незадовго до місцевих виборів, полтавцям теж буде цікаво пригадати попередні досягнення Андрія Матковського, який тепер так щедро засіває їх квартири краденою гречкою.

Так, за часів своєї каденції на посаді міського очільника Андрій Матковський украв і роздав 1.7 га землі Парку “Перемога”. Орієнтовна вартість за сотку землі тоді складала 5 тис. доларів. А 17 переданих ділянок, загальною площею 1.7 га – це 850 тисяч доларів, украдених у міста.

“Останній Бастіон” зумів повністю відстояти землю Парку “Перемога”, повернувши їх у власність громади.

Як частково вдалося відстояти і іншу земельну ділянку міста, яку Матковський вкрав у дітей.

Мова йде про рішення Полтавської міської ради від 28 жовтня 2008 року, на якій ТОВ “Компанія Сенатор” отримала погодження на розташування готельних апартаментів відкусивши частинку території школи №3 та школи мистецтв.

Матковський, міський голова на той час, погодився із пропозицією комерсантів, що вони здійснять спорудження спортивного майданчика з тренажерами для школи на загальну суму 300 тис. Грн. у термін до 01.04.09 року.

Але лише 21.09.2009 року, через тиск громадськості й, зокрема, “Останнього Бастіону” ТОВ “Компанія Сенатор”, в особі директора Шуліки Олени Ісааківни, передала на баланс Полтавської спеціалізованої школи № 3 тренажери і то лише на суму 42309,00.грн. Так 3 школа залишилася без частини своєї земельної ділянки, як, до слова, і школа мистецтв.

В цілому, саме в часи мерства Матковського мало не уся комунальна власність міста стала власністю вузького кола наближених до градоначальника ділків...

Думаємо, що полтавці також пам’ятають, як Матковський на посаді міського голови будував “русскій мір” у Полтаві. У мережі нескладно знайти фото, де пан Матковський запопадливо кланяється одному з ідеологів “русского міра”, патріарху московському Кирилу під час візиту останнього літом 2009 року до Криму.

Тоді за вказівкою Матковського, вулиці Полтави були заставлені бігбордами та сіті-лайтами з зображеннями головного московського попа, котрий сьогодні фактично благословляє Путіна і його камарилью на вбивства українців.

Також виборці легко можуть знайти і фото Матковського з “сепаратистсько-колорадськими” стрічкою, що стала головним розпізнавальним знаком терористів і загарбників на Донбасі.

І, між іншим, Матковський – один з перших, хто в Полтаві вдався до підкупу виборців.

Ще 26 листопада 2006 року поблизу Палацу дозвілля “Листопад” прихильники одного з тодішніх конкурентів Матковського Віктора Животенка затримали осіб, які в інтересах Матковського купували голоси виборців за умовну пачку локшини, так само як сьогодні купують виборців за цілком конкретну гречку. Але перед тим роздерибанивши мало не все те, що наші предки будували та примножували сторіччями.

А щодо українських земель, які хотіли б до рук прибрати ласі до наживи ділки, спрогнозуємо, що не за горами той час, коли їх цією ж землею годуватимуть, щоб іншим не внадно було.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
У наступному засіданні 13 лютого суд буде вирішувати, чи зупиняти розгляд справи Костянтина Юсубова
вчора, 13:37
Кримінал
Його підозрюють у заволодінні коштами селищної громади на Львівщині.
вчора, 11:21
Кримінал
Мирослава Носу підозрюють у привласненні бюджетних коштів на суму понад 1,5 мільйона гривень
17 січня, 22:00
Кримінал
Підозрюваний та його спільник, підприємець, розробили схему, яка передбачала постачання продукції АТ «Укрзалізниця» за завищеними цінами.
17 січня, 15:53
Опінії
Запитання до Кривоноса: чому досі не розслідувана справа члена Наглядової ради «Укрзалізниці»?
17 січня, 10:27
Політика
Цемент від менеджерів Олексія Чернишова для Нафтогазу.
16 січня, 15:00