Депутатом Чередніченком буде займатися прокуратура та поліція

ПОЛТАВА
12.03.2016, 09:57

Підготувати запит до правоохоронних органів, зокрема до прокуратури Полтавської області, щодо перевірки фактів про корупційні дії депутата Полтавської міської ради від партії «БПП» Сергія Чередніченка, пов’язані з отриманням двох медичних довідок із різними групами інвалідності, встановленого діагнозу шизофренія, ДТП у 2010 році за участю Чередніченка, у наслідок якого загинула дитина, причетності депутата до корупційних дій пов’язаних із розподілом земельних ділянок в селищі Яр Супрунівської сільради тощо – так депутати Полтавської міськради відреагували на електронну петицію Андрія Храмова, який поставив на питання про Створення депутатської комісії щодо перевірки інформації яка стосується депутата Полтавської міськради Чередніченка С.І.

Із повним текстом петиції можна ознайомитися ТУТ:

Саму петицію яка в короткий термін набрала 311 голосів, депутати міськради взяли до відома. ЇЇ розгляд відхилили, оскільки суть петиції не відповідає повноваженням Полтавської міської ради та спонукає її до перевищення повноважень.

«Останній Бастіон» уже висвітлював питання хвороби депутата Полтавської міської ради Сергія Чередніченка з документальними доказами, наданими Народною радою при Полтавській міській раді. Статті можна переглянути за посиланнями нижче:

1) Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

2) Два ДТП, вбивство та шизофренія – що ще приховує депутат від «БПП» Сергій Чередніченко?

3) Депутат від «БПП» Чередніченко помилився з місцем приймальні

Зазначимо, що прокуратура Полтавської області 22.02.2016 року за зверненням Володимира Дащенка, голови ГО «Народна рада міста Полтави», вже внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо підроблення довідок про інвалідність Чередніченком С.І. 


Читайте також:
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38