Державні інституції України обслуговують виключно так звану «еліту»

12 липня, 14:05
Державні інституції України обслуговують виключно так звану «еліту»

І взагалі народ їм не потрібний. Навіщо їм такий невдячний, голодний, злий, невігласний і хворий народ?

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Державні інституції України обслуговують виключно так звану «еліту» (не знаю як назвати їх буржуа, феодали, знать або хазяїва життя) і все, що роблять для народу в цілому, — це відгороджуються бридкими височенними парканами, через які можна іноді перекинути 2800 доларів.

Революціонери-реформатори прагнуть здебільшого не до справедливості і рівності перед законом. Вони мріють потрапити в «еліту» і щойно досягають в цьому успіху стають завзятими консерваторами.

Легалайз, одностатеві шлюби, короткоствол, порно — це лячно. Бо «еліти» все це мають (крім шлюбів, у них все це позашлюбно).

Їм чомусь треба, щоб ЄС і НАТО забезпечували їхню особисту економічну і фізичну безпеку, а також суверенітет над територією, де вони панують.

Нікому з них не потрібне правосуддя.

Справедливий суд — це такий суд, який ухвалить рішення на їхню користь. Чесно кажучи, кожен з нас теж підсвідомо прагне бути елітою, зокрема мати такий суд, щоб був справедливим для усіх, крім наших опонентів. Цьому є причина: ми не хочемо, не вміємо або не можемо жити по правилах. Не можна одночасно перевищувати швидкість руху, матюкати інших водіїв за таке ж перевищення і намагатись «порєшать», коли тебе зупинила поліція.

Еліта живе за певними правилами (поняттями), але вони аж ніяк не оприлюднені і не відомі іншим. Вся решта живе за писаними законами з неймовірним тягарем обовʼязків, що ставить їх a priori в положення правопорушників.

Латиноамериканське правило: «Своїм все, ворогам — закон» (автори: диктатори Перу і Мексики) працює в Україні як ніде.

Еліти не зацікавлені в рівності, дотриманні прав людини, невідворотності покарання, створенні умов творчості і розвитку.
Ліберальна податкова система їм не потрібна, бо вони платять податки за домовленістю, а не за законом. Плебс нехай платить за законом. Саме тому середній і малий бізнес завжди в занепаді, щоб не створити економічну і політичну конкуренцію крупному.

Їм не потрібна фундаментальна наука і високий рівень освіти, вони свідомо плодять шарлатанів з фейковими дипломами.

Високий рівень освіти для власних дітей вони можуть купити за кордоном, але, на жаль, на відміну від нафтових країн Сходу, освіта для дітей в їхньому середовищі стає все менш і менш популярною.

Плебс нехай вчиться. Все одно гарно освічений плебс не створить політичну конкуренцію докторам наук Добкіну чи Януковичу.

Їм не потрібна гарно оснащена армія і високі професіонали-вояки, бо ті врешті решт здатні силою або власним авторитетом похитнути їхнє панування.

Воювати з окупантами — так. Але нехай плебс воює.

Ми покеруємо цим процесом, зі своїх іспанських маєтків таким чином, щоб талановиті і хоробрі загинули, а лояльні і керовані залишились.
Їм не потрібна охорона здоровʼя людей, тому що так швидше помруть старі, на існування яких так чи інакше треба шукати кошти, які можна було б обернути на власну користь.

І взагалі народ їм не потрібний. Навіщо їм такий невдячний, голодний, злий, невігласний і хворий народ?

Автор : Маслов Леонід
Читайте також:
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02 грудня, 13:35
Опінії
Така поведінка Зеленського та Слуг народу показує, що вони не бажають ніяких реальних змін в управлінні армією.
01 грудня, 18:13
Політика
Залужний був здивований тим, що його не запросили на військову нараду з Зеленським, Сирським та Умєровим.
01 грудня, 14:11
Опінії
В Офісі розуміють, що далі ситуація для них може бути гірша, бо скандали квітнуть, а результатів немає.
04 листопада, 17:21
Світ
Конгрес має розслідувати, як один мільярдер створює державну політику та зовнішню політику для всього світу.
14 вересня, 07:36
Світ
Помічники та союзники Байдена кажуть, що готуються рішуче протидіяти розслідуванню щодо імпічменту і представити його як фікцію
02 вересня, 11:23