Деякі факти про життя в Японії

10.06.2021, 10:05
Деякі факти про життя в Японії

Здоровий глузд та цивілізована поведінка

1. У школах з першого по шостий клас викладається предмет «Дорога до здорового глузду», за яким учні вчаться цивілізованій поведінці та здоровому глузду.

2. Про надзвичайність освіти можна дізнатися, подивившись на те, як формуються класи.

По-перше, всіх учнів ділять на групи за рівнем знань. Найчастіше це трапляється в приватних школах. Вважається, що учні з поганими оцінками погано впливають на відмінників.

По-друге, з початком навчального року в Японії, і кожний наступний семестр дітей розподіляють у різні класи, щоб вони в майбутньому вони вміли швидко адаптуватися в новому колективі, бо мета - навчання та реалізація принципів, а не зберігання інформації.

3. Хоча японці вважаються одними з найбагатших людей у світі, вони не наймають няньок для своїх дітей, батьки несуть основну відповідальність за їх виховання.

4. Японські учні щодня протягом 15 хвилин прибирають у своїх школах разом з педагогами, що привело до появи скромного покоління, уважного до чистоти та гігієни.

5. У кожного японського учня завжди є зубна щітка, і чистять вони зуби після їжі. Таким чином з раннього віку вчаться дотримуватися гігієни.

6. Вчителі їдять за 30 хвилин до учнів, щоб переконатися, що їжа не зіпсована, тому що учень вважається майбутнім країни і його потрібно берегти.

7. Сміттяр в Японії відомий як «інженер-санітар» та отримує зарплату від 5000 до 8000 доларів. Для зайняття вакансії кандидат повинен пройти письмовий та усний тест.

8. Забороняється користуватися мобільним телефоном в поїздах, ресторанах та громадських місцях з закритим простором, а мобільний повинен бути переведений в режим «здорового глузду», що для японців дуже важливо.

9. Якщо вони підуть в ресторан зі шведським столом, то кожен покладе у свою тарілку стільки, скільки йому потрібно. Вони не залишають залишків на тарілках.

10. Середня затримка поїзда в рік становить 7 секунд.

Читайте також:
Економіка
Один із найстаріших вітчизняних автомобільних заводів знову запустив цехи. З конвеєрів тепер масово виїжджатимуть шкільні автобуси.
27 березня, 14:55
Політика
Розвиток інновацій, підтримка передових досліджень, комфортні умови для викладачів і студентів. Столиця Галичини готова бути осердям знань.
18 березня, 19:22
Світ
Дорослі та підлітки все гірше рахують й читають, — і це небезпечна тенденція. Причиною стали ґаджети: забагато відео, замало тексту.
18 березня, 07:17
Позиція
Майбутні генії й інтелектуали виховуватимуться у нашому місті. Полтава поверне собі гідне пошани звання «духовної столиці» України.
13 лютого, 12:37
Життя
Українці мусять формувати власний креативний клас, який збудує свою нову державу. Від кожного по можливостях, кожному за потребою!..
30 січня, 13:47
Економіка
Фахівці давно дійшли висновку: без структурних і системних змін у сільському господарстві Україна приречена бути колонією. Як не РФ, то ЄС.
19 січня, 14:03