Диктатор Мадуро запропонував венесуельській опозиції розпочати діалоґ

СВІТ
26.07.2021, 11:24
Диктатор Мадуро запропонував венесуельській опозиції розпочати діалоґ
Фото: Voice of America

Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.

Про це він заявив під час свого годинного інтерв'ю провідному державному мовнику "VTV CANAL 8", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Ніколас Мадуро певен, що його країна потерпає не тільки від тривалої політичної, але й соціально-економічної та епідеміолоґічної кризи, тому владі слід йти на деякі поступки своїм критикам.

«Я і моя команда прагнемо діалоґу з опозицією. Ми проводитимемо зустрічі наступного місяця у Мексиці за сприяння Норвеґії. Особисто я сподіваюся, що мирне вреґулювання нашої суто внутрішньої кризи підтримає і влада США», — зазначив венесуельський диктатор.

Варто зауважити, що у червні цього року найвищі дипломати з Вашинґтона, Брюсселя та Оттави попередили про готовність переглянути санкційний тиск на Каракас у разі відновлення політичної стабільності в країні та зупинки переслідувань опозиційних діячів як Хуан Ґуайдо.

Наразі відомо, що критики уряду Ніколаса Мадуро уже погодилися взяти участь у діалозі; вони висувають пропозицію нових президентських і парламентських виборів у Венесуелі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Кубі триває народне повстання проти багаторічної комуністичної диктатури.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Кремль намагається шукати військових союзників серед "країн-ізгоїв"
17 лютого, 14:43
Світ
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес оголосив про намір повернути спірний із Великою Британією архіпелаг.
10 лютого, 11:07
Світ
Колишній сільський учитель, а нині ультралівий президент Республіки Перу Петро Кастільо може втратити найвищу державну посаду.
08.12.2021, 11:39
Світ
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19.06.2021, 16:15
Світ
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10.06.2021, 09:37
Світ
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29.05.2021, 13:37