Диктатор Мадуро запропонував венесуельській опозиції розпочати діалоґ

СВІТ
26 липня, 11:24
Диктатор Мадуро запропонував венесуельській опозиції розпочати діалоґ
Фото: Voice of America

Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.

Про це він заявив під час свого годинного інтерв'ю провідному державному мовнику "VTV CANAL 8", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Ніколас Мадуро певен, що його країна потерпає не тільки від тривалої політичної, але й соціально-економічної та епідеміолоґічної кризи, тому владі слід йти на деякі поступки своїм критикам.

«Я і моя команда прагнемо діалоґу з опозицією. Ми проводитимемо зустрічі наступного місяця у Мексиці за сприяння Норвеґії. Особисто я сподіваюся, що мирне вреґулювання нашої суто внутрішньої кризи підтримає і влада США», — зазначив венесуельський диктатор.

Варто зауважити, що у червні цього року найвищі дипломати з Вашинґтона, Брюсселя та Оттави попередили про готовність переглянути санкційний тиск на Каракас у разі відновлення політичної стабільності в країні та зупинки переслідувань опозиційних діячів як Хуан Ґуайдо.

Наразі відомо, що критики уряду Ніколаса Мадуро уже погодилися взяти участь у діалозі; вони висувають пропозицію нових президентських і парламентських виборів у Венесуелі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Кубі триває народне повстання проти багаторічної комуністичної диктатури.

вибір редакції
Читайте також:
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19 червня, 16:15
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01