Венесуельський «Голобородько»-Мадуро закликав Байдена поділитися доларами

СВІТ
23.06.2021, 08:12
Венесуельський «Голобородько»-Мадуро закликав Байдена поділитися доларами
Фото: Al Jazeera

Колишній водій шкільного автобуса і палкий соціаліст Ніколас Мадуро переконаний, що США мають допомогти фінансово найбіднішим країнам світу.

Із такою заявою венесуельський диктатор, який за 7 років довів свою батьківщину до соціально-економічної прірви, виступив під час інтерв'ю для видання "Bloomberg".

За словами цього соратника Лукашенка і Путіна, перед 46-м американським президентом зараз відкриті всі можливості, щоби прихилити на свою сторону колишніх ворогів і суперників.

«Байдену варто бути більш праґматичним і розпочати з нами справжній рівноправний діалоґ. Було б чудово, якби з Венесуели зняли ембарґо і взялися укладати нові торгово-інвестиційні угоди. Для США — це доступ до нашого ринку, а для венесуельців — тисячі робочих місць, зменшення рівня бідності, про яку люблять поговорити з елітних кабінетів Білого дому. Просто американському президенту необхідно зрозуміти, міжнародний імідж Венесуели страждає не від якоїсь там внутрішньополітичної кризи, яку собі вигадали у Вашинґтоні, а від добре спланованої та профінансованої кампанії демонізації нашого соціалістичного уряду. Тому моє послання Байдену лаконічне: настав час домовлятися, ми чекаємо на ваші інвестиції попри ваше вороже ставлення до нас», — зазначив Ніколас Мадуро.

Венесуельський диктатор додає, що головною принадою для залучення американців в економіку його зубожілої країни будуть: з одного боку, нафта, яку легше транспортувати; а з іншого — дорогоцінні метали (золото, срібло, платина тощо).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", що для того, аби не померти з голоду, мешканці Венесуели почали харчуватися кров'ю худоби.

Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59