На Кубі народне повстання проти комуністичної диктатури

СВІТ
12.07.2021, 09:37
На Кубі народне повстання проти комуністичної диктатури
Фото: Twitter

Уже другу добу на острові свободи тривають народні протести; зубожілі люди масово виходять на вулиці, вимагаючи змін.

Відповідні відеоролики з різних кубинських міст оприлюднюють тамтешні жителі на платформі Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Тисячам громадянам остогидло жити у збудованому братами Фіделем і Раулем Кастро так званому "комуністичному раю", позаяк не бояться оголошених репресій iз боку силовиків.

Однією з причин масштабних протестів на Кубі стали наслідки коронавірусної пандемії — станом на ранок 12 липня у країні виявлено понад 7000 заражень і 47 смертей за добу; уряд фактично провалив кампанію з вакцинації населення.

Теперішній голова держави Міґель Діас-Канель уже закликав громадян до діалогу, при цьому вивівши на вулиці Гавани та інших міст озброєних правоохоронців.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Канаді "мультикультурні хунвейбіни" ​провадять свої химерні порядки.

Кубинська поліція
Кубинська поліція "з народом" (11.07.2021)
А народ більше не бажає виживати у
А народ більше не бажає виживати у "комуністичному раї" (11.07.2021)
Тому прості кубинці масово виходять на вулиці, попри репресії з боку влади (11.07.2021)
Тому прості кубинці масово виходять на вулиці, попри репресії з боку влади (11.07.2021)
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур має на меті впокорити Україну, тому за його наказом мобілізовано до 500 тисяч представників "гарматного м'яса".
06 лютого, 07:00
Війна
Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.
02 лютого, 07:46
Історія
Під час масштабного будівництва нового автошляху між містами Плоєшті та Бузеу неподалік Бухаресту робітники виявили середньовічне поховання.
28 січня, 16:48
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
28 січня, 07:48
Війна
Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.
25 січня, 19:12
Війна
Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.
23 січня, 18:27