На Кубі народне повстання проти комуністичної диктатури

СВІТ
12.07.2021, 09:37
На Кубі народне повстання проти комуністичної диктатури
Фото: Twitter

Уже другу добу на острові свободи тривають народні протести; зубожілі люди масово виходять на вулиці, вимагаючи змін.

Відповідні відеоролики з різних кубинських міст оприлюднюють тамтешні жителі на платформі Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Тисячам громадянам остогидло жити у збудованому братами Фіделем і Раулем Кастро так званому "комуністичному раю", позаяк не бояться оголошених репресій iз боку силовиків.

Однією з причин масштабних протестів на Кубі стали наслідки коронавірусної пандемії — станом на ранок 12 липня у країні виявлено понад 7000 заражень і 47 смертей за добу; уряд фактично провалив кампанію з вакцинації населення.

Теперішній голова держави Міґель Діас-Канель уже закликав громадян до діалогу, при цьому вивівши на вулиці Гавани та інших міст озброєних правоохоронців.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Канаді "мультикультурні хунвейбіни" ​провадять свої химерні порядки.

Кубинська поліція
Кубинська поліція "з народом" (11.07.2021)
А народ більше не бажає виживати у
А народ більше не бажає виживати у "комуністичному раї" (11.07.2021)
Тому прості кубинці масово виходять на вулиці, попри репресії з боку влади (11.07.2021)
Тому прості кубинці масово виходять на вулиці, попри репресії з боку влади (11.07.2021)
Читайте також:
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
26 червня, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07
Війна
Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.
19 червня, 08:47
Війна
Важка артилерія західного виробництва нарешті запрацювала на Східному фронті проти окупантів, так українські захисники боронять рідний край.
26 травня, 18:18
Війна
Засмажені підрозділи "другої армії світу" продовжують зазнавати чималих втрат у живій силі та техніці у степових районах України.
25 травня, 19:27
Війна
Російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.
12 травня, 19:54